What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG standart kumandayla gizli servis menüsü açma

LG Led TV standart kumanda ile servis menüsüne ulaşabilir ve kanal liste yedeğini alabilir PC de düzenleyip yeni sıralı listenizi yükleyebilirsiniz.

[Resim: SOPkKcW.jpg]

2014 LB Serileri için;
Q-Menu düğmesine 8 saniye kadar basın. Ardından "1105" + OK. USB Cloning kısmına gelin. Send to USB (ISB ye yedek alır) Receiver from USB (USB den TV ye yükleme yapar.)

Webos sistemli Seriler için;
Herhangi bir kanalda hızlıca 1105 'i tuşlayın ve OK düğmesine basın. USB Cloning kısmına gelin. Send to USB (USB ye yedek alır) Receiver from USB (USB den TV ye yükleme yapar.)

2013 LA/LN Serileri için;
1) Settings tuşuna basılı tutun. (veya 5sn kadar yukarıda bilgi ekranı çıkına kadar sonra 1105 yazın)
2) Settings açılır açılmaz hemen 1105 yazıp ok tuşuna basın.
3) Seçeneklerden USB Close'yi seç

Alternatif yol;
1) İlk olarak kumandamızın setting tuşuna setting menüsü kaybolana kadar basıyoruz.
2) Menü gidince hemen 1105 rakamlarına basıp daha sonra OK düğmesine basıyoruz.

Alternatif yol 2;
1) Settings tuşuna basılı tutuyoruz kapanınca hemen 0000 ve ok tuşuna basıyoruz (4 tane sıfır) servis menüsü açılıyor.

Alternatif yol 3;
1) FAT32 formatli bir USB'yi TV nizin 1 nolu USB girişine takın.
2) Normal TV kumandanızda 'Settings' tuşuna basılı tutun.
3) Önce menü açılacak ardından o kapanıp yukarda program bilgisi kısmı çıkacak.
4) Program bilgisi kısmı çıkınca 'Settings'i bırakın ve 1105 tuşlayın ardından hızlıca OK tuşuna basın.
5) Çıkan menüde USB Cloning'i seçin.
6) Eğer USB'ye liste aktaracaksanız 'Send to USB' , USB'den alacaksanız 'Receive from USB' seçin.

2012 öncesi LM/LS/PM Serileri için;
1) HOME (menu) tuşuna basılı tutun.
2) Menu açılır açılmaz hemen 1105 yazıp ve ok tuşuna basın.
3) Sonra yedekleme ve aktarma yapmak için TV-Link-Loader'i seçin.
Alıntı

2013 LG LA/LN Serileri için;
1) Settings tuşuna basılı tutun.
2) Settings açılır açılmaz hemen 1105 yazıp ok tuşuna basın.
3) Seçeneklerden USB Close'yi seç

42la660s de bunu yapamadım. yazılım sürümü 3.0 ...
Alıntı

47LA640S televizyon da yapamadım. Şifre değişmiş herhalde.
Alıntı

(10-04-2014, 18:16)Node demiş ki:  47LA640S televizyon da yapamadım. Şifre değişmiş herhalde.

Birde bunu dene belki olur.

- İlk olarak kumandamızın setting tuşuna setting menüsü kaybolana kadar basıyoruz.
- Menü gidince hemen 1105 rakamlarına basıp daha sonra OK düğmesine basıyoruz.
Alıntı

Bu şekilde oldu. Servis menüsü çıktı. Çok teşekkür ederim.
Alıntı

merhaba, 42LA640S kullanıyorum ve kanal listesini yükleyemedim USB'den görmüyor, söylenen adımları izledim ama son adımda usb içindeki klasörü görmedi, kanal listesini nereden edinebilirim bilen varmı? iyi akşamlar.
Alıntı

kangoo arkadas yeni çıkan güncellemeyi yaptıysan ben 1 mayıs 2014 te yaptım servis menüsü açılmıyor sen açabildinmi servis menüsünü açtıysan anlatabilir misin nasıl açtığını.
Alıntı

arkadaşlar sorunumu çözdüm yeni servis menü girişi için settings tuşuna basılı tutuyoruz kapanınca hemen 0000 ve ok tuşuna basıyoruz (4 tane sıfır) servis menüsü açılıyor 47la640s de ben bu gün böyle açtım son güncellememi de yapmıştım.
Alıntı

(03-05-2014, 23:43)matmehmet demiş ki:  arkadaşlar sorunumu çözdüm yeni servis menü girişi settings tuşuna basılı tutuyoruz kapanınca hemen 0000 ve ok tuşuna basıyoruz (4 tane sıfır) servis menüsü açılıyor 47la640s de ben bu gün böyle açtım son güncellememi de yapmıştım.

iyi haber paylaştığın için ayrıca teşekkürler. son güncelleme Firmware 04.54.03 bu mu?
Alıntı

04.24.08 yazıyo cihaz bilgisinde
Alıntı