What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 3.83 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 Windows 7 Driverı

skystar ne zaman orjinal windows 7 drivere cıkartacak acaba?
Alıntı

SKYSTAR 2 TV KARTI ALACAM İNŞALLAH İİİ ÇIKAR
Alıntı

(07-08-2009, 10:56)catla demiş ki:  SKYSTAR 2 TV KARTI ALACAM İNŞALLAH İİİ ÇIKAR

Alacağın en iyi digital tv kartı budur zaten Diğerleriyle kıyaslanamaz bile
Alıntı

ben bir türlü windows 7 de skystar 2 yi çalıştıramadım. 4.3 driveri kurdum sonra 4.5 ile güncelledim. ağ bağdaştırıcısı olarak görünüyor ama undentified network diyor. bundan mıdır bilmiyorum ama hiçbir uydu programı çalıştırmadı donanımı. Sad

Nasıl olacak bu iş yaaa..
Alıntı

win 7 driverini kurdun mu acaba...
Alıntı

windows 7 driver ından kastın sanırım son çıkan 4.5 driverı. Daha önce 4.5.0a driverını kurmuştum çalışmadı onla. Dün 4.5.0 Lite (952kb) drıvırını kurdum. DVBPROG denedim hep. Olmadı Sonra DVBDREAM kurdum. Önce çalışmadı ama restart attım bilgisayara 1-2 defa, nasıl olduysa çalıştı. Türksat 1C/2A tarama yaptırdımç Türksat şu anda çalışıyor. Bir nsorun yok. Fakat HOTBIRD de sinyal alamıyorum bir türlü. Ne yaptıysam Hotbirdi açamadım. Hotbirdden normalde sinyal alıyordum. Ama şimdi alamıyorum.

DVBDREAM ile HOTBİRD nasıl çalıştırılır?
Alıntı

selamlar. ben bahsi geçtiği şekilde driveri kurdum. sorunsuz listeye ekleniyor ancak DVB programlarım aygıt başlatılamadı diye uyarı veriyor. tv izleyemiyorum. bunun yanı sıra. 3 kere Windows 7 kurdum her seferinde skystar' ın donanım tanıtmasını yaptıktan sonra bilgisayarım kapat dediğimde ya da yeniden başlat dediğimde ne kapanıyor ne de yeniden başlamıyor. öylece yeniden başlatılıyor ya da kapatılıyor yazısı kalıyor ekranda. saatlerce de kapanmıyor. bunu 3 kere win 7 kurarak denedim. 3 denemede de aynısı oldu. bir bilgisi olan yaşayan çözen var mı ?
Alıntı

arkadaşlar win7 de skystar2 ilk önce ağbağdaştırıcısı olarak görünür... Daha sonra 4.50 driveri tecnisattan indiriceksiniz...Daha sonra aygıt yöneticisini giriceksiniz. ordan soru işaretli olan ağ bağdaştırıcısı olarak görünen skystara sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir diyceksiniz.. daha sonra manuel olarak 4.50 içerisindeki bda klasörünü göstericeksiniz... ve driver kurulmuş olacak. sonra PROGDVB progdvb sitesinden indirip kurucaksınız... kurarken en üstte sadece skystar2 yi seçin.... elecard trial codec seçmeyin... kurulum bitince progdvb yi açın... Settings menüsünden device yi seçin... ordan BDA TECNİSATI bulup ENABLE YAPIN... Daha sonra progdvb yi açıp kapatın... daha sonra turksat 2a3a yı uydu olarak seçin... daha sonra tarama yapın kanallar çıkacaktır.. bu kadar ANCAK ben de elecard codec registry yapamadım win7 de olmuyor ffshow video decoder kullanıyor progdvb elecard olmadı nedense. 7-8 kanal galiba bundan ötürü xp de süper çalışmasına rağmen win7 de görüntü vermiyor... skystar bence de en iyi tv kartı şuan için hd olmasa da.
alex progdvb settingsten device liste gir bda tecnisatı bul. daha sonra enable var ona bas... tamam de. progdvb yi yeniden başlat...
Alıntı

http://www.skystar-2.com/drivers.htm burdan win7 driverini indirebilirsin...
Alıntı

slm ben her format sonunda tv kartını kurduktan sonra eskı guncel kanallar acılıyor, be guncel kanlların acılası için ne yapmam gerekıyor gercektende format sonrası ellen kanal gırmekten bıktım yokmu caresı varsa burda anlatırsanız mınnettar olurum. Şİmdide Tşkler.
Alıntı