What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Virus Bulletin 100 ödülünü NOD32 aldı.

Virus Bulletin dünya çapında tüm antivirüs yazılımlarını karşılaştırmalı olarak test etmekte. Virus sapma oranları, tarama hızı, en az hatalı tespit odaklı zorlu testleri ve uzman kadrosu ile tanınan Virus Bulletin çalışmalarını bağımsız olarak yürütüyor. NOD32 Virus Bulletin 100 ödülünü 56. kez almış oldu.

[Resim: KyOK5.jpg]

“In the wild” virüsleri geçemez
ESET NOD32’yi, Mayıs 1998 den bu yana hiçbir tehlikeli ve ciddi zarar veren (in the wild) virüsünü kaçırmayan dünya çapındaki tek yazılım olarak açıklayan Virus Bulletin, her ay VB100 ödülünü vermek için tüm antivirüs sektörü oyuncularını değişik platformlarda yarıştırıyor. Her bir test, ayrı bir işletim sistemi, platform ya da konu içeriyor. Testlerin tümünde başarılı olan ürünler ise VB100 ödülünü almaya hak kazanıyor.

Proaktif Tehdit Tanıma Teknolojisi
Ödülü almaya layık görülen ESET NOD32, daha önce bilinmeyen virüsleri, truva atlarını, casus yazılımları ve sahtekarlıkları, önleyici bir şekilde gerçek zamanlı tespit edebilen, ileri düzeyde yorumlama sistemine dayanan ödüllü ThreatSense™ Proaktif Tehdit Tanıma Teknolojisi desteği ile yakaladı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu, VB 100 ödülünü alabilmek için antivirüs yazılımının, en tehlikeli ve ciddi zarar veren (in the wild) tüm virüsleri, sıfır hatalı tespit oranı ile mükemmel tespit etmesi gerektiğini söyleyerek, ESET Nod32’nin bunu başardığını belirtti. Akkoyunlu, başka hiçbir şirketin 56 tane VB100 ödülü olmadığını ve bu alanda tek olmaktan çok mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

http://www.virusbtn.com/virusbulletin/archive/index
Alıntı

K.İ.S daha iyidir...
Alıntı

bende NOD32 kullanıyorum hakkını vermişler yani
bana göre super bişii...
Alıntı