What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Philips TV Türksat 4A kanal listeleri

Philips modelleri için sıralamaya uygun Türksat 4A kanal listesi. Düzenlemek için Philips Channel Editor programını kullanabilirsiniz. Programı açın ve repair klasörünü gösterin.

[Resim: G94TihB.jpg]

Sırasız liste daha iyi. Programa Repair klasörünü gösterdikten sonra Satellite kısmına gelin kanallar orada Big Grin Programda düzenleme işleminden sonra tekrar Repair klasörünü flash belleğe kopyalayın ve TV 'ye takın.

Tv den -> TV Ayarları -> Tercihler -> Kanal Listesi Kopyalama -> TV'ye Kopyala

Eklenti Dosyaları
.zip philips_pfl4307_turksat4a_Repair.zip Boyut: 61.95 KB  İndirilme: 3,279
.zip philips_pfl4307_turksat4a_Repair-sıralı.zip Boyut: 213.34 KB  İndirilme: 4,998
.zip 42pfl4307_turksat4a.zip Boyut: 98.93 KB  İndirilme: 2,075
.zip philips-4258k_turksat4a.zip Boyut: 62.46 KB  İndirilme: 1,880
Alıntı

indiren arkaşlar tekrar indirsin dosya güncellendi ufak bir hata düzeltildi.
Alıntı

[Resim: 9pVJ9k.jpg] Hocam dediğinizi yaptığımda böyle bir uyarı alıyorum neden acaba ?
Alıntı

(18-09-2014, 21:54)ByHogami demiş ki:  Hocam dediğinizi yaptığımda böyle bir uyarı alıyorum neden acaba ?

satellite sekmesine gel önemi yok o uyarının.
Alıntı

Versiyon 2.0.5.10 hocam
Alıntı

http://forum.skystar-2.com/philips-chann...-6598.html

1.8.0.2 var onunla dene.
Alıntı

kardeş çok saol emeğine eline sağlık ama kanal listesini güncellediğimde star tv diyor ntv çıkıyor nasıl oluyor yani misal atv yazıo basınca konya tv çıkıo ntv ye basıyorum powerturk çıkıo ama adı ntv kanal powerturk.
Alıntı

Hocam iyi günler;
benim televizyonum 47 pfl 5008k bu yukarıdaki kanal listelerini ben kendi televizyonuma yükleyebilirmiyim. sorun olur mu? bir de ben kendm uydu aratmada 4a ya geçişte tarattırdım. bana karıştırılmış program hatası veriyor. nasıl düzeltebilirim.1800-1900 kanal gözüküyor listede ama bazıları boş
Alıntı

teşekkürler ellerine sağlık
Alıntı

(18-09-2014, 22:41)theowl demiş ki:  kardeş çok saol emeğine eline sağlık ama kanal listesini güncellediğimde star tv diyor ntv çıkıyor nasıl oluyor yani misal atv yazıyor basınca konya tv çıkıo ntv ye basıyorum powerturk çıkıo ama adı ntv kanal powerturk.

benim listede de aynı sorun var Idea
Alıntı