What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TechniSat SkyStar HD 2 PCI Card tavsiye eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar,
TechniSat SkyStar HD 2 PCI Card bu kartı almayı düşünüyorum.Kullanan ve bilgisi olanların görüşlerini benimle paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

Eklenti Dosyaları
.jpg $_57 (1).JPG Boyut: 101.74 KB  İndirilme: 520
Alıntı

bu kartı ve ondan onceki skystar-2 kartını kullanıyorum cok memnunum bu kartı 3 yıldır diger kartı 7 yıldır kullanıyorum technisat urunleri ustun kaliteli alman malıdır guvenle alınabilir ,yanılmıyorsam SkyStar 2 eXpress HD en yeni kartı technisatın yalnız pci expres slota uygun daha iyi diye duydum
Alıntı

Birinci sorum hd kanalları sorunsuz izleyebiliyor musun? İkinci sorumda elimde D-Smart'ın kartı var bu kartta sorunsuz kullanabilir miyim? Teşekkürler Smile
Alıntı

evet hd kanallar sorunsuz ,d smartı kullanmk icin harici modulu de almanız lazım ama d smart kartı kendi cihazı dısında kullanabiliyormu bundan emin degilim
Alıntı

Teşekkür ederim, en kısa zamanda alıcam Big Grin
Alıntı

Skystar HD TV kartı ( nam-ı diğer TechnoTrend S2-3200 )

* Bu tv kartı, PCI slot'tan çalışır.

* Bu kartta Dsmart izleyebilmek için, CI modül yuvası bulunan ve PCI slota takılması gereken PCI CI slot kartı ayrıca satın alınıp, PC'nin boş PCI slotlarından birine takılır. Skystar HD TV kartı + PCI CI slot kartı nı PC'ye taktıktan sonra, çoklu pin yapılı bağlantı kablosu ile birbirne bağlanır. Bu bağlantı ile TV kartı ile CI slotu bir birine entegre edilmiş olur.

* Bu işlemi yaptıktan sonra, Dsmart modül CI yuvaya takılarak, izleme yapılabilir.

Anlatımın aynısı, Skystar HD2 TV kartı içinde geçerlidir.

Her iki kartta da, STB0899 demodülatör çipi bulunmaktadır.

Kullanıcı açısından bilinmesi gereken en belirgin fark ;

Skystar HD TV kartı ; PCI slottan çalışır.

Skystar HD2 TV kartı ; PCI-E slottan çalışır.

Bu farklar dışında, her iki tv kartının teknik detaylar yönünden birbirne göre, daha birçok farkı mevcuttur. Ancak bu farklar, kullanıcı seviyesi farklılıklar değildir. Bu nedenle bu detayları yazmaya gerek görmüyorum.

Skystar Express HD TV kartına ise, üreticisince desteklenmediği için CI slot entegre edilemez.

Kolay gelsin.
Alıntı

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
Alıntı