What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TTnet AKN hızları düşürüldü

Bildiğiniz üzere X'Mbps e kadar paketlerinin tümünde AKN (adil kullanım noktası-kotası) bulunmaktadır. Bu kota aşıldığında BTK tarafından belirlenen şartlar gereği tüm ISS'ler hızınızı 3 Mbps hıza indirmekteler sonra diğer ay tekrar paket hızınıza çıkıyordunuz.

[Resim: 0Rmk3is.png]

TTnet satışa koyduğu kimi paketlerinde BTK'nın bildirmiş olduğu kurallara rağmen 1 Mbps hıza düşürüleceğini açıkça beyan etmiş ve satışa sunmuştur.

"Evlere Şenlik ve Fiber’le çifte Şenlik Kampanyalarına 04.09.2015 tarihinden sonra katılan müşterilerimiz için 1 Mbps olarak revize edilmektedir."

Geçmiş yıllarda 1 Mbps hızında başlatılan AKN sonrası kullanım hızı alınan yasal kararlar ve müşterilerin yoğun hız şikayetleri nedeniyle 3Mbps'e güncellenmişti. Şuan satışta olan paketlerin AKN sonrası hızı çoğu kişiye yetersiz gelmekte ve memnuniyetsizlik oluşturmakta. Durumun bu şekilde olmasına rağmen sunulan paketlerdeki AKN sonrası hızlar yükseltilmek yerine daha da düşürülmüş.

Seçtiğiniz paket abone olduğunuz ISS'ye dikkat edin sözleşmeleri ayrıntılı öğrenin günümüz teknolojik içeriğini karşılamayan, rezalet paketleri tercih etmemeniz hem sizleri mağdur etmeyecek, hemde şirketlerin politikasına katkı sağlamayacaktır.

1mbit hız nedir utanmazlar, hangi dünyada yaşıyorsunuz, 2023'e böyle mi hazırlanıyorsunuz?
Reklamlarda ballandıra ballandıra anlattığınız altyapınız nerede, böylemi 4G'ye geçeceksiniz!!!

Kaynak:
Kapasite Uygulaması > Bilgi Bankası > Destek > Bireysel > TTNET

Fiber'le Çifte Şenlik Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > TTNET

Evlere Şenlik Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > TTNET

Diğer firmalarda boş durmayıp hemen atlamış tabii! Turknette sözleşmede olmadığı halde abone 50GB AKN yi aşıp 100GB'a yakın bir trafik yaparsa keyfine göre abonenin hızını 1 Mbps hıza düşürmeye başlamış hemde eski abonelere, sözleşmede böyle bir hüküm yer almadığı halde.

BTK ne iş yapar? https://tuketici.btk.gov.tr/ kimi kime şikayet edeceğiz.

İnternetin zincirini kır. Adil Kullanım Kotası haksızlığına HAYIR

Bu kampanyayı imzala
https://www.change.org/p/internetin-zinc...u/13624644
Alıntı

ben 40 yaşına geldim Türkiyede yalan dolandan başka hiç birşey göremedim ikinci sınıf ülkeyiz hep öyle kalacağız
Alıntı

Vodafone Net'in 50 GB Oyunu!

Kendim bu konularda ehil birisi olarak tan söylüyorum; Vodafone 50 GB sınırsız internet fatura ödüyorum 1 hafta sonra cep mesaj gelerek internet hızınız 3 MB düşmüştür lakin hiçbir şekilde flim indirmiyorum. İnternetten 360p film izlememe rağmen 50 GB olmasının imkanı yok.

Siz siz olun vodefon internetin den uzak durun
Alıntı

yuhhh diyorum artık.
Alıntı

uydunet abi en iyisi
Alıntı

Adil Kullanım Noktası-Kotası 31.12.2018 tarihi itibarıyla kalkıyor.Ok

http://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f...9-2016.pdf
Alıntı