What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar usb hd windows 10 sorunu

arkadaslar merhaba bugun Windows 10 yukledim pc ye ama bekledigim gibi sorunla karsilastim bilgisayar cigazi goruyor ama aygit yoneticisinde unlem isareti cikiyor driver felan hepsi kurulu hatta ilk format attigimda oldu acildi kanallar felan sonra yeniden baslatiim pc yi gormeme ye basladi cikartip takmama ragmen sonuc alamadim
[Resim: NWJVNL.png]
[Resim: AgP2Vr.png]
[Resim: 68GRG9.png]

aynen bu sekilde simdi geri Windows 7 ye gecmek istemiyorum cok begendim Windows 10 u 8 i yuklemistim 1 saat gecmeden geri 7 ye gecmistim ama Windows 10 gercekten olmus. bu sorunla karsilasan oldumu
Alıntı

Driver olarak 4.5.1 dener misiniz. Belki düzelir.
http://www.dosya.tc/server4/rndzap/_dvb_...n.zip.html
Alıntı

Usb 2.0 girişinden bağlayın cihazı. Ayrıca Kumanda (HID Device) Driverini yüklemeyin. Ben bu şekilde çözdüm.
Alıntı

burada yazılan benim işime yaradı, 11. mesaj http://forum.skystar-2.com/bilgisayar-sk...689-2.html
Alıntı

Buna benzer sorun windows 10 da skystar 2 kartımla bende yaşadım. Çözümü sizdede işe yararmı bilmem ama bende yaradı. Aygıt yöneticisinden sürücünün üzerinde technisat yazan yazısının üzerinde özellikler tıklayıp orada bir pencere var güç tasarufu yapmak için kartı kapatayım mı diye bir yazı var, tikli kaldırdım ve başlangıçta çalışan simgeli sürücü ile kırmızı logolu programı var uyduyu açınca yeşil oluyor , windows başlarken otomatik açmayı kapat dedim ve DVBdream içinde aygıt sürücüsü secerken 1.4 yazılımını seçtim sorunlarım düzeldi. Bu ayarları yaptıktan sonra Dvbviewer programıda otomatik oda çalıştı .bendeki sorun aygıt başlatılamadı ve buna benzer sorunlar vardı düzeldi şuan.(Çözüm: Sağ tıklayın <Başlat> <Aygıt Yöneticisi> <Ağ adaptörler> doubble tıklayın <Technisat DVB-PC TV Star PCI> <Güç Yönetimi>, ve sonra en işaretini <bilgisayar güç tasarrufu için bu aygıtı kapatmasına izin ver> kaldırmak)
Alıntı

Windows 10 Pro işletim sisteminde Technisat 4.6.0 Lite driver uyumludur. Kart sorunsuz çalışıyor. DVBdream 2.6A kullanıyorum...
Alıntı

BENDE AÇILIŞTA BAZEN DIRAVIRI GÖRMÜYOR diyer dıravır kurulu bende. Technisat 4.6.0 Lite driver da böyle bir sorunla karşılaştın mı ? karşılaşmadıysan bizde bunu kuralım.
Alıntı

Kesin çözüm burada...
Alıntı