What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar HD2 win10 x64 yapı1709 mavi ekran

skystar HD2 cihazımı yeni bir arkadaştan temin ettim. windows 10 x64 1709 yapı kullanmaktayım. yabancı forumlarda 1709 yapısıyla ilgili uyum sorunundan bahsediliyor maalesef. birkaç defa sürücü değişikliği pcı değişikliği medya oynatma vs gibi değişiklikler yapsam bile kart programla açıp kanal izlemeye başlar başlamaz anında sistem donup mavi ekrana düşüyor sanırım bunun çaresi yok gibi

windows 10 ile kullanan arkadaşların olduğunu biliyorum sizlerde duurm nedir hangi yapıyla kullanıyorsunuz

bu arada kartı win 7 x64 de denedim şakır şakır çalışıyor sorunsuz.
Alıntı

Belli ki SkyStar HD2 ürününde yeni bir donanım güncellemesi çıkmayacak, var olanı ise Windows 10'nun yeni güncellemelerinde sorunlara yol açacak.

TBS USB 5980CI DVB-S2/S ürününde yaşadığım bir sorunu Microcoft forumunda dile getirdim. Sorun, bir sonraki güncellemede halledilmiş olduğunu gözlemledim.

Windows10 güncellemesiyle ilgili TBS USB 5980CI DVB-S2/S ürününde ortaya çıkan sorunun çözümü tarafımca yaptığım girişimler sonucu çözüme kavuşmuştur. TBS USB 5980CI DVB-S2/S ürününü kullanan arkadaşlar varsa, bir teşekkürü borç bilirim. Big Grin

Sizde soruna neden olan durumu, güzel anlaşılır bir şekilde dile getirin, bakalım sonuç ne olacak.

Mavi Ekran Hatası: Windows10'da sorun yaratan donanım sürücüsü

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

aynı sıkıntı bende de var
update sonrası calısmıyor Sad

1709 kurduktan sorun basladı
bır oncekı surumde sıkıntısız kullanıyordum
Alıntı

çare bulan olursa paylaşsın arkadaşlar yeni windows 10 güncellemesi gelecek sanırım büyük update
Alıntı

konu biraz eski ama ihtiyacı olanlar için :
skystar 2; xHCI uyumlu USB Portlarında Kernel Security Check Failure (mavi ekran) hatası veriyor.Onun için ;
1) xHCI özelliğini bios'da Disable yapmanız gerekiyor.
2) yada rwPortable - USB Information bölümünden xHCI özelliği olmayan bir usb portu tespit edip o porta bağlamanız gerekiyor.

umarım birilerinin işine yarar.
Alıntı

Otomatik sürücü yükleme'yi engellemek için kayıt defteri girdisi kullanıyorum ve sorunumu bu şekilde çözüyorum. Hala bu sorunu yaşayanlar var mı bilmiyroum ama dosyayı eke koyuyorum. Dileyen oradan indirip kullanabilir.

Eklenti Dosyaları
.zip sürücü_yüklemeyi_engelle.zip Boyut: 454 bytes  İndirilme: 58
Alıntı

Merhaba,

i7 8700, asus tuf h370 pro gaming anakart , win 10 64 bit  ile çalıştıramadım. Forumda yazan bütün önerileri denedim. Driver, bios ayarları v.s Hep mavi ekran ve Kernel hatası alıyorum. Yeni nesil anakartlarda çalıştırabilen var mı?
Alıntı