What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar USB HD kartımı Windows 10 tanıyor ancak

Bilgisayarı her açtığımda sağ alt köşede açılan Server 4PC hata vermeye başladı. Buna rağmen tv izleyebiliyordum. Hatayı düzeltemeyince sürücüsünü kaldırdım. Tekrar yükler sorunu düzeltirim diye düşündüm ama (defalarca kartı bi şekilde yüklememe rağmen) bu sefer ne yaptıysam başaramadım. Aygıt yöneticisinde de görünüyor üstelik:

[Resim: indir.png]

Yazılımı açtığımda da bu hatayı veriyor:

[Resim: indir-1.png]

Aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştir kısmından, sürücü yolunu göstererek denememe rağmen de sürücüyü yükleyemedim.

Edit: Sürücüyü normal bir şekilde yüklemeye çalışırken bu hatayı veriyor:

[Resim: indir-2.png]
Alıntı

bu araçla (DriverStoreExplorer) skystar usb ile ilgili ne varsa eski sürücüleri kaldır,

https://github.com/lostindark/DriverStor...0.9.35.zip

[Resim: gkjuk9x.png]

sonra registry temizliği yap.

[Resim: 4786dca791f90a0e79132126e9fe440f301911.png]

https://www.auslogics.com/en/software/re...-download/

registry temizliği için bunu kullan. kurarken dikkat et 2 farklı porgram kurmaya çalışıyor kabul etme tıkları kaldır.
sonra solda ki bütün sekmelerin tıkını doldur tara ve temizle.

pc yi yeniden başlat tekrar dene.
Alıntı

Söylediklerinizi yaptım ancak yine olmadı.
Aygıtı, Ağ Bağdaştırıcıları'ndan kaldır derken "cihazın sürücüsünü de sil" seçeneğine tik atarak sildiğimde tamamen kaldırmış oluyor. Tamamen kaldırılıp kaldırılmadığını sizin programla da test ettim. Yani herhangi bir artık yok.
Alıntı

create registry key failed hatasına neden olan server4pc setup dosyası ise onu yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi? buna virus programlarıda neden olabiliyor.

kayıt defterine veri girişi yapamıyor setup.exe o hata ondan çıkıyor.
Alıntı

Denedim. Videodakileri de yaptım, maalesef olmadı yine.

Normalde aygıt yöneticisi'nden sürücü güncelleştir diyerek, sürücünün olduğu klasörü göstererek hallederdim. Şu an yine böyle ama ilk mesajımda da belirttiğim gibi "device not started" hatası veriyor.
Arkasından yazılımı yüklerdim ki o da zaten pastanın üstünde çilek olurdu, yani yazılımı yüklemesem de olurdu.

Bunun için de bilgisayara format atmak istemiyorum açıkçası.
Alıntı

o zaman yeni windows güncellemesi birşeyleri bozmuştur aklıma farklı bir şey gelmiyor hiçbir şey yapmadan durup dururken olacak hali yok. windowsa güncelleme geldi bir şeyler değişti sürücüler düzgün çalışmamaya başlamış olabilir.
Alıntı

Bilemedim..
Cevaplar için teşekkürler.
Alıntı

bir mesaj atılmış gerçi sende mavi ekran yok ama alakası var mı senin sorunla bir bak istersen
https://forum.skystar-2.com/showthread.p...8#pid47838
Alıntı

Baktım. Oradaki arkadaş Windows'un, sürücüyü kurmaya çalışmasından bahsediyor ve Windows sürücüyü hatalı kuruyor. Bu sorunu kayıt defteri girdisiyle, otomatik sürücü yükleme'yi devre dışı bırakarak çözmüştüm. Windows'tan devre dışı bıraksanız bile işe yaramıyordu zira. Ve bu şekilde Windows benim işimi karışamamış, ben de malum sürücüyü yükleyerek TV kartımı çalıştırıyordum. Eğer bu sorundan müzdarip olan hala varsa ekteki dosyayı indirip kullanabilir.

Benim sorunum ise hala devam ediyor, bir çözüm bulamadım. Hayret ötesi gerçekten. Format atmamak için direniyorum ama bakalım.

Bilgilendirme için teşekkürler tekrar.

Eklenti Dosyaları
.zip sürücü_yüklemeyi_engelle.zip Boyut: 454 bytes  İndirilme: 17
Alıntı