What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şırnakta Askeri Araca Saldırı 3 Şehit
#1

Şırnakta Askeri Araca Saldırı 3 Şehit:

Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi yakınlarında güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çatışma çıktı. Alınan ilk bilgilere göre 1'i yüzbaşı 3 asker şehit oldu.

Beytüşşebap yakınlarındaki 1'inci ve 2'inci köprü mevkii arasındaki Ayvalık bölgesinde bu akşam saatlerinde görevden dönen askerlere PKK'lı teröristler tarafından pusu kurularak uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Askerlerin anında karşılık vermesiyle çatışma çıktı. Teröristlerin açtığı ilk ateşte aralarında durumları ağır olan güvenlik bazı güvenlik görevlileri yaralandı. Çatışma sürerken, bölgeye başta Beytüşşebap olmak üzere çevredeki birliklerden takviye askerler sevkedildi.
Güvenlik güçleriyle, teröristler arasında çatışmaların sürdüğü belirtildi.
(Şırnak-DHA)
#2

sonu geldi bunların inş. bela geliyor..
#3

Bi de hala bu doğuya yatırım üstüne yatırım yapmazlar mı(doğu bitti bir de Kuzey Irak'a yatırım yapıyorlar ayıp beeeee),kaçak elektriği bunlar kullanır vergiyi bunlar vermez ama en çok yatırım Hakkariye yapılmış(adamlar artık vergi vermicez diyorlar hala yatırımı azaltma yada kesme yok),Hem kurşun ye hem yatırım yap,Dünyanın başka bir ülkesinde bunlar olsaydı ben yapılacakları tahmin ediyorum ama burası Türkiye malesef.Kınadık,gereği yapılacaktır türü boş laflarla geçiştirilir üstüne bir de seçimlerden zaferle çıkılır.
#4

karayılanın yakalandı haberi geldiya hemen saldırdı çakallar.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi