What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sky Star 2 ve Sürücü Sorunu?
#1
Exclamation 

Selamlar;

Windows 7 de 4.3.3 sürücüsü ile sorunsuz şekilde DvbDream yazılımında tüm kanalları izleyebiliyordum. Bugün format attım ve daha iyi olduğunu düşünerek 4.5.1 Lite sürücüsünü kurdum. Keza download sayfasında Win 7 için de olduğu not düşülmüş. Bu sürücüyü kurduktan sonra ilk olarak artık Sky Star 2'nin Ağ ağdaştırıcıları arasından çıkarak ses ve görüntü aygıtlarına yerleştiğini gördüm. Bu durum bana sürücünün gerçekten daha iyi olduğunu düşündürdü fakat DVB Dream ve Prog DVB yazılımlarının her ikisinde de CNBCE gibi bazı kanalların çalışmadığını gördüm. DVB Dream'de örneğin Cnbce yenyeşil kare kare, arada sırada alt yazıdan parçalar görülecek şekilde gözükürken, Prog DVB'de hiç görüntü yok. Sinyal seviyesi kimi kanalde S:100 Q:100 şeklinde iken Cnbce gibi bazı kanllarda S:100 Q:55 seviyerlinde.

Anlamadığım ben bu kanalları daha bu sabah 4.3.3 ile sağlıklı izlerken neden 4.5.1 gibi daha iyi bir sürücü göstermiyor? Ne yapmalıyım, yardım...
Alıntı
#2

bda aygıtı olarak değilde. ağ bağdaştırıcısı olarak tanıtsaydın.
Alıntı
#3

Sürücüyü yükleyince otomatik o şekilde atadı. Ben müdahale etmedim.
Alıntı
#4

Register_Sky2PCAVSrc.ax.bat çalıştırdın mı. bu işlemi ya psonra tekrar sorunları kontrol et. eğer düzelmez ise
sürücü güncelleştirme de wdm klasörünü göster güncelleme yap.
Alıntı
#5

Register_Sky2PCAVSrc.ax.bat dosyasını çalıştırdığımda DLL hatası veriyor. Bu nedenle çözüm olmadı. Sürücü güncelleştirme de WDM klasörü üstünden güncellemeyi de denedim fakat sonuç değişmedi.

Birde bana sizin sırası ile yükleme aşamalarınızı anlatır mısınız? Örneğin sürücü kurduktan sonra Prog DVB'de 64bit kurunca ayrı aygıtlar gözüküyor, 32bit kurunca ayrı aygıtlar. Keza bu aygıtlar çalışmayabiliyor. Hangi sürücüyü ve yazılımı hangi sıra ile yüklemeliyim? Keza Prog DVB gibi yazılımlarda hangi aygıtı seçmeliyim?
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi