What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar-2 2.6 Türksat sorunu
#1

mrb arkadaşlar bende skystar-2 sorunu; Türksat ve Hotbird uydusundaki çanaktan direkt kabloyu tv kartına bağladımda ve kanal tarattımda sadece 5 yada 10 tv bulmakta ama uydu recevierinden out tan kabloyu getirip tv kartına bağlantı yaptımda Türksataki bütün kanalları buluyorum ( reciver açıkken buluyor ve en önelisi hangi kanal açıksa o polarizasyondaki kanalları buluyor) bu neden olabilir bana yardımcı olabilirmisiniz.. yardımcı olabilirmisin bu sorunu ilk alındığından beri yapıyor lütfen yardımcı olunuz.
Alıntı
#2

dostum aynı sorun bendede var uğraşıyorum ama olmuyor yarın birde kartın beslemelerini kontrol etçem sanırsam sorun orda çünkü lnb out dan kabloyla yayını aldığımız zaman receiver lnb outa düzenlenmiş sinyal yolluyor buda demek oluyorki skystarın beslemelerinde bi sıkıntı var kondonstörleri değişçem yarın olursa senide bilgilendiririm.
Alıntı
#3

valla kardeş senden haber bekleyecem kolay gelsin.
Alıntı
#4

evet arkadaşlar bu konuda yüce bilgilerinizi bekliyorum.
Alıntı
#5

sizin sorununuzdaki arkadaşlara önerim kartlarınızı çıkartıp başka tv kartı çalışan bilgisayarlarda denemenizdir.yada erbabına kartı baktırın.çünkü sizin gibi receiverden karta yayın alıp izleyenlerin tv kartlarında aynı sorun var herhalde receiverden gelen elektrik akımı kartın beslemesine zarar vermiş olabilir benim tahminim bu yönde..kolay gelsin
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi