What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar 2 PCI da Kanal Tarama

Merhaba arkadaşlar. Ben bu işte yeniyim. Aslına bakarsanız 1 seneden beri TV kartım var ama ben kurulum yapmadım hiç. Şimdi kendim yapıyorum. Siteden ve forumlardan aldığım bilgiler doğrultusunda kurulumu yaptım. Ancak Prog DVB programını açıp Turksat 2a3a uydusundan kanal taranası yapmak istediğimde olay kilitleniyor ve görev yöneticisinden işlemi kapatmak zorunda kalıyorum.

Diğer bir sorunum ise No Signal diye bizi uyaran sağ alt köşedeki nesnemiz. Neden bilmem ona bir türlü Turksatı ekleyemedim. Ve haliyle sinyal alamıyorum.
[Resim: satelite.jpg]
Bana önerileri deneyimleri tecrübeleri olan arkadaşlardan yardımcı olan olursa minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler...

Saygılarımla....
Alıntı

kırmızı nesne server4pc programı kapat bunun çalışmasına gerek yok sadece yüklemen yeterli. bilgisayar açılışında otomatik başlıyorsa onuda kaldı. öyle ayarla progdvb 'yi.
Alıntı

Yine dondu değişen bişey olmadı . DVB Dream diye bişeyden bahsediliyor forum konularında. Onu kurmam gerekiyor mu ?

Şu anda durum şu :

http://img377.imageshack.us/img377/3011/suanda.jpg
Bunun yanı sıra . Yapılması gereken ince ayarlarda, şayet görüntü ve ses alınamıyorsa yapılmas gereken ayarlardan bahsedilmiş. O ayarlar kısmına girdiğimde kaldılrılması gereken MPEG 2 Decoder öğesi zaten benim kurulumunu yaptığım programda görüntülenmiyor. bu bir eksik olabilir mi ?

[Resim: pic2aeo.jpg]

[Resim: pic1p.jpg]
Alıntı

elecard mpeg2 yi yüklemelisin.
Alıntı

Açıklayabilir misin nerden bulucam nasıl ve nereye kurucam ? Dediğim gibi acemiyim Sad
Alıntı

http://www.skystar-2.com/vatools.htm

Elecard mpeg2 indir içinde oku.beni.txt var nasıl kurulacağı yazıyor.
Alıntı

Çok teşekkür ederim. .Bakalım sonuç ne olacak. Big Grin
Alıntı

Yükledim tüm ayarları da yaptım olmadı ? Atladığım veya yanlış yaptığım bişey var ama ne ? Fikri olan var mı ?

Olmadı derken açıklama yapayım. Kanal listem evet görünüyor. Ama şimdiye dek baktıklarımın içinde sadece Kanal D yi izleyebiliyorum diğerleri yokSad
Alıntı