What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar 2 yüklemede sorun
#1

Arkadaşlar bilmiyorum belki benim hatayı açıklayacak konu açılmıştır daha önce ama şuan çok lazım olduğu için tekrar açmak zorunda kaldım. Ben (DVB PC TV Stars) bunu yüklemeye çalışıyorum fakat aşağıdaki hatayı alıyorum sorun ne olabilir bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler..

Hata
[Resim: DCw7t.jpg]
Alıntı
#2

server4pc programını kurmaya çalışıyorsun.. önce kartı tantmalısın sonra server4pc... aygıt yöneticisinden kartın ismine gel sağ tık sürücü güncelleme klasörü göster sonra yazılımı yükle.
Alıntı
#3

(28-02-2012, 22:39)emre demiş ki:  server4pc programını kurmaya çalışıyorsun.. önce kartı tantmalısın sonra server4pc... aygıt yöneticisinden kartın ismine gel sağ tık sürücü güncelleme klasörü göster sonra yazılımı yükle.

Aygıt yöneticisinde yok bi hata ile kaldırmışım onu. Baştan yüklemeye çalışıyorum sonra bu hatayı veriyo
Alıntı
#4

olmaz aygıt yöneticisinde kartı görmen lazım yoksa kartı çıkarıp pc yi başlat sonra tekrar kapat ve tekrar tak ama farklı pci yuvasına.
Alıntı
#5

(28-02-2012, 23:03)emre demiş ki:  olmaz aygıt yöneticisinde kartı görmen lazım yoksa kartı çıkarıp pc yi başlat sonra tekrar kapat ve tekrar tak ama farklı pci yuvasına.

dediğin şekilde denedim fakat pci yuvası anakartta tek ondada tv kartı takılı tekrardan tv kartını çıkarıp yuvaya taktım ama kartı gene görmedi
Alıntı
#6

o zaman ya kartta ya yuvada bir problem var aygıt yöneticisinin resmini yollar mısın.. ağ aygıtları ve ses videe oyun kumandası bölümleri
Alıntı
#7

[Resim: sHiW0.jpg]
Alıntı
#8

Win7 kur dostum. hallolur.
Alıntı
#9

(29-02-2012, 7:33)kemmrt demiş ki:  Win7 kur dostum. hallolur.

Win7 kurulu zaten format atmam gerekiyo o zaman

Alıntı
#10

Yok yok. Önce donanımı kaldır. Kayıt defterinden skystar ile ilgili ne varsa sil. Yeniden başlat.Bilgisayar kartını hangi donanım olarak görüyor onu yaz. Ben bu sorunu şöyle çözmüştüm. Önce 430 sürücüyü kurdum. Ses dosyası altına atınca 460 sürücüyü güncelleştir yaptım. Ağ bağdaştırıcıları altına attı.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi