What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar Sinyal sorunu!!
#1
Question 

arkadaşlar.skystar 2.8 ve progdvb 6.31.4 kullanıyorum.Turksat ve hotbird de kanal değiştirdiğim zaman kalite 0 a düşüyo ve kanal açılmıyor,scan transponder yapıp veya aynı frekansı tekrar arattığım zaman kanal açılıyor.Sorun nerede bi türlü çözemedim dvbdream kullandığım zaman da çoğu kanalı açamıyorum?
[Resim: 39701998.jpg]
[Resim: 32827303.jpg]
[Resim: 88923936.jpg]
Alıntı
#2

Setup4pc yi pc nize kurun eğer düzelmezse.Diseqc ayarlarını kontrol edin.
Alıntı
#3

sorun diseq ayarlarında diseq komutunu her kanal değiştirişinde göndermeli ki uydular arası kanal değişiminde sorun olmasın. progdvb de ayrıntılı diseq ayarıda maalesef yok dvbdream denemeni tavsiye ederim.
Alıntı
#4

Benimde aynı sorunum var skystar 2 usb box kullanıyorum. Bir müddet kanal izliyorum. Kanal değiştirince kalite kayboluyor bir daha da geri gelmiyor ne yaptıysam.
Alıntı
#5

setup4pc kurulu bilgisayrımda.signal ok ifadesi var.Merkezi sistem hotbird ve turksat var tam olarak lnb ayarlarını bilmiyorum ama 1.turksat 2.hotbird olunca progdvb ile görüntü alabiliyorum.Dvbdream ile bi süre görntü alabldm ancak şu an grüntü alamıyorum.windows 7 kullanıyorum hala çözemedim sorunu.Donanımsal bir sorun olabilr mi?
Alıntı
#6

Ağ bağdaştırıcılarından ss2 kartınızı kaldırıp driveri tekrar kurmayı deneyin birde böyle deneyin.Eğer düzelmezse sinyal sorunu antenden kaynaklanıyor olabilir.Merkezi sistemlerde sinyal seviyesi normalin altındadır ss2 tv kartıda sinyal seviyesini biraz düşürüyor donanımsal yalıtkanlıktan dolayı ama dediğim gibi tekrar silip kurmayı deneyin.
Alıntı
#7

setup4pc neden yüklü olmak zorunda,sanırım onunla ilgili bir yanlışlık var.Setup4pc de değişiklik yaptığım zaman Q ve L değerleri değişiyor.Ayarları tam olarak söyleyebilir misiniz?
Alıntı
#8

setup 4pc yüklü olmak zorunda nedenini boşver ama çalışmak zorunda değil başlattan kaldır çalışmasın yeter..
Alıntı
#9

Her şey denedim,driverı sildim yükledim setup4pc yüklü.Doğuş kanalları arasında gezerken hiç sorun olmadan kanal geçişlerini yapabiliyorum ama kanal 24e geçtiğimde örneğin sinyal bir anda 0a düşüyor.
Alıntı
#10

Peki bunları birtek progdvb demi deniyorsun birde dvbdream da dene yine aynı şekilde oluyorsa bilgisayarı resetleyip tekrar aç.Tekrar aynı şeyi yapıyorsa tarama yapmayı dene bakalım ne kadar kanal bulacak.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi