What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar2 Windows 7 Bagdaştırıcı Karışması
#1

merhaba öncelikle sorunumu anlatayım ben cafeciyim handycafe cafe volsoft cafe filtre gibi programlar kullaniyoruz ama skystar2 kurunca ağ bagdaştırıcı olarak gözüküyor xp de de bütün isşletim sistemlerinde am bir sorun varki ben filtre programını yada cafe programını kurunca skystar2 nin aldigi ip adresini görüyor yani skystar2 bagdaştırıcısını boylelikle ben agdaki pc leri göremiyor benim bagdaştırıcım
(yerel ag baglantısı) ama skystar2 nin ki (yerel ag bağdaştırıcı 2)
program ilk skystar2 nin bagdaştırıcısını görüyor böylelikle ben programlarımda sorun yasiyorum bunu nasıl düzeltebiliriz!!!
Alıntı
#2

ss2 yi devre dışı bırak öyle dene
Alıntı
#3

devre dışı bırakamıyorsun bıraksam bile ikisini aynı anda calistirmam lazim sonucta
Alıntı
#4

ss2 devre dışı bırakırsın. aygıt yöneticisini aç ss2 ye çift tıkla aşağıda aygıt kullanımından devre dışı bırak ve dene.
Alıntı
#5

emre devre dışı bırakmamak icin bir özellik yokmu yapalim sonucta bu boyle çakışmaması lazim
Alıntı
#6

yerel ağ bağdaştırıcısı 2 ye gir özelliklerden "bu bağlantı aşağıdaki öğeleri kullanır" kısımındaki "Microsoft ağları için istemci vs." hepsinini tıkını kaldır.
Alıntı
#7

(17-09-2009, 12:59)emre demiş ki:  yerel ağ bağdaştırıcısı 2 ye gir özelliklerden "bu bağlantı aşağıdaki öğeleri kullanır" kısımındaki "Microsoft ağları için istemci vs." hepsinini tıkını kaldır.


emre biraz daha açık anlatırmısın rica etsem ss çekersen çok makbule geçer teşekkürler..
Alıntı
#8

ağ bağlantılarından yerel ağ bağlantısı 2 sağ tık özelliklerden Microsoft ağları için istemci vs." hepsininin yanındaki kutucukları boşalt.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi