What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

South Park'ta Türk bayraklı intihar saldırısı!
#1

ABD'nin muhalif çizgi dizilerinden South Park'ta kuyruğunda ay-yıldız resmi bulunan uçaklar intihar saldırısında bulunuyorlar.

South Park'ın 14. sezon 9. bölümünde El Kaide'nin New Jersey'liler için gönderdiği uçakların kuyruklarında ki ay-yıldız dikkat çekiyor. Ay-yıldızın yanında da İran bayrağını andıran şeritler dikkat çekiyor.

Yayınlanan bölümde New Jersey'lilerin South Park'a taşınması ve sayılarının gittikçe artması üzerine kasaba sakinleri, Jersey'nin bir parçası olmamak için harekete geçiyor. Bunun için El Kaide lideri Usame Bin Ladin'den yardım isteyen South Park halkı barikatlar kurarak Jersey'lilerin gelişini durdurmaya çalışırken Bin Ladin yardımlarına koşuyor.

YORUM: Uçaktaki ay-yıldız motiflerinin kasıtlı olarak seçildiği ve insanların bilinçlerine ekilen sinsi düşmanlık tohumları olduğundan hiç şüphem yok. Dizinin yapımcılarından biri olan Matt Stone süzme bir yahudidir ve cemaatiyle sıkı bir ilişki içindedir. 200. bölümde de Peygamberimize hakaret etmişlerdir. Ay-yıldız yanındaki İran bayrağının renkleri de manidardır. Bu diziyi Türkiyede hangi grubun yayınladığıda malumunuzdur. Amerikan medyasındaki yahudi gücünü söylememe bile gerek yok. Millet olarak çok uyanık olmak zorundayız, Türkiye biraz kafasını kaldırmaya başladı, kafamıza yeni çoraplar örebilirler.

[Resim: ub9BHBG.jpg]
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj neskali
25-11-2011, 18:34



Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi