What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

srt altyazıları 3D yapma
#1

3D Altyazı Hazırlama. 3D Altyazı Yapımı. srt uzantılı altyazıları nasıl 3D altyazı haline getireceğiz. Bunun için hazırlanmış güzel bir program var. Java gerektirmiyor.

Yapmanız gereken SBS veya TaB 3d tipini belirlemek. Altyazı rengi ve büyüklüğünü isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Movie aspect ratio otomatik belirleniyor.
[Resim: 419571_3762651912000_252183944_n.jpg]

Convert işleminden sonra .ass ve font (FONT_THIN) dosyaları oluşacak. ass dosyasını klasik Girdi bölümünden ekle seçeneği ile, Font dosyasını ise ekler bölümüne gelip aşağıdan ekle butonuna tıklayıp yapacaksınız.

AUTO 3D MODU:
mkvmerge ile bu .ass altyazılarını 3D filme MKV ile birleştirecekseniz, mkvmerge dosya uzantısını "mk3d" olarak değiştirmekte. Bu da medya oynatıcınızın otomatik 3D dosyasını tanıyıp 3D modu açmasına yol açabilir fakat bu otomatik geçiş altyazı sorunlarını neden olabiliyor siz dosya uzantısını "mk3d" yerine "mkv" yaparak manuel modda 3D 'ye geçin.

MPC Home Cinema; program tarafından oluşturulan 3D .ass dosyasını dosya adları aynı olmasa bile otomatik tanıyor.

VLC 2.0.6 Twoflower; Yazı tipi olduğu halde yeniden yazı tipi oluşturuluyor uyarısı çıktı. Beklemeden kapattım sanırım mkv merge ile birleştirilip denenmesi gerekiyor o zaman belki açar.

Akıllı TV 'ler; Deneme yapmadım, deneyen arkadaşlar foruma yazarlarsa iyi olur. mk3d ve mkv uzantılarıyla ayrı ayrı denenmeli.


Eklenti Dosyaları
.zip srt23Dass.zip Boyut: 1.1 MB  İndirilme: 241
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi