What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Starcraft 2 seneye gümbür gümbür geliyor
#1

Tam 11 yıl önce bilgisayar oyunları piyasasına bomba gibi düşen ve kısa sürede milyonlarla ifade edilen bir hayran kitlesine sahip olan Starcraf oyununun ikinci versiyonunun ayrıntıları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.
Yayınlanan ekran görüntüleri pek çok Starcraft hayranını heyecanlandırırken bir türlü bitmek bilmeyen yapım süreci pek çok Starcraft hayranın da hayal kırıklığına uğramasına yol açtı. Dile kolay tam 11 yıl geçti Starcraft heyecanını ilke kez yaşamamızın üzerinden. Artık sabırlar tükendi ve uzun süreli bekleyiş sona doğru yaklaşıyor. Yeni oyunla ilgili ayrıntılar da birer birer gün yüzüne çıkmaya başladı.

[Resim: 4hxuhk.jpg]

Starcraft 2'de çoklu oyuncu modunda belirgin bir iyileştirmeyle karşılaşacağız. Yeni Rank sistemi sayesinde aynı güçteki oyuncuların birbirleriyle mücadele etmesi sağlanacak. Ayrıca yaşanan kanlı savaşlar kaydedilerek tekrar izlenebilecek ve başka oyuncularla paylaşılabilecek.

Bir editör aracılığıyla kendi haritalarımızı oluşturabileceğimiz gibi Battle.net üzerinden satılan haritaları da satın alabileceğiz. Blizzard kendisine yeni bir gelir kapısı açmış gibi görünüyor.

[Resim: 35na8fs.jpg]

Gelen açıklamalarda bir değişiklik olmazsa oyun yerel ağ üzerinden oynanamayacak. Bu durumda çoklu oyuncu ile sadece Battle.net üzerinden oynama seçeneği olması biraz can sıkabilir fakat bütün oyuncuların tek bir yerde toplanmış olması Battle.net'in önemiini kat kat artıracaktır.

[Resim: vcuvb4.jpg]

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinin sonlarına doğru piyasaya çıkması bekleneniyor......
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
02-06-2012, 19:44
FIFA 12 Demo Geliyor !
Kaan Sparrow
Son Mesaj Kaan Sparrow
08-09-2011, 22:26Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi