What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tarayıcıdan FPS oyunu oynayın
#1

Gelecekte oyunları Bilgisayarımıza, klasik masaüstü PC'ler muhtemelen yerlerini Mobil çok daha güçlü cihazlara bırakacaktır ki hızlı internet ile ve Cloud altyapısı ile oyunları yüklemeden internet üzerinden oynayacağız öyle basit 2d oyunları değil günümüzün 3D FPS oyunları dahil. İşte bu geleceğe dair düşünülen tarayıcı tabanlı oyunların ayak sesleri bir süredir var ve hızlanarak devam ediyor.
[Resim: zhPXahq.jpg?1]
Flash oyunu değil grafik kartınızı kullanan ve tarayıcı üzerinden oynanan oyunlardan bahsediyoruz. Örneğin Chrome'un Native Client teknolojisi ile çalışan, Bastion ve tam donanımlı bir FPS olan Ballistic yükleyip bir deneyin.

Son olarak Mozilla Humble firması ile ortak çalışarak ortaya 8 ücretsiz oyunu web tarayıcınızda oynamaya açtı.

Bu oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

WebGL ve asm.js web teknolojilerini kullanan oyunlar oynayabilmek için Steam'e veya herhangi bir eklentiye ihtiyacınız yok. Firefox veya Chrome'un en son sürümlerinden bir tanesine sahipseniz, Humble sayfasındaki Play düğmesine basmanız yeterli. Save game olayı da mümkün kaldığınız bölüm buluta kaydediliyor.

Humble Bundle'a buradan ulaşabilirsiniz. Ballistic ve Bastion oyunları için Chrome Native Client default olarak kapalı. URL satırına chrome://plugins yazıp enterleyin sonra Native Client'i etkinleştirebilirsiniz.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi