What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TBS 5930

Bu cihazı almak istiyorum. Kullanan veya cihaz hakkında bilgisi olan varmıdır. Skystar ım iflas etti acaba TBS5930 u kullanabilirmiyim diye meraktayım. Sitede tavsiye ve bilgi verecek olursa çok sevinirim. Teşekkürler.
Alıntı

technisat pc kartı üretiminden çekildi. çinli firmalar kaldı o da güzel bir kart kullanabilirsin usb den kullanılıyor. dvbdream ile sorunsuz çalışması lazım. daha önce kullanmadım.
Alıntı

(01-06-2024, 23:50)emre demiş ki:  technisat pc kartı üretiminden çekildi. çinli firmalar kaldı o da güzel bir kart kullanabilirsin usb den kullanılıyor. dvbdream ile sorunsuz çalışması lazım. daha önce kullanmadım.
Teşekkürler sipariş geldiğinde kurmayı beceremezsem tekrar yardım isterim. Wink
Alıntı

TBS-5930 USB'nin iki modeli var. TBS-5930 USB Lite 59$ , TBS-5930 USB (tunerinde S2X de var) 79$ Amaç sadece TV izlemek ise, her ikisi de iş görür. Amaç Kör tarama marifeti ile FEED yayınlarını da izlemek ise; hızlı kör tarama yapabilen, 200ksps'leri de tarayabilen bir ürün olan TBS5927 Professional DVB-S2 TV Tuner USB 229,99 $ tercih edilebilir. Gerçi şimdilerde izlenebilecek yerli BISS FEED malum spor kanalları olmasa da, bu özelliğe sağip bir ürün isteyebilirsiniz. FEED yayınları 1920X1080 Full HD 30MBit 4:2:2 renk sistemi ile yayın yaptığından, bu standart dışı yayını sistem gereksinimini karşılayabilen PC marifeti ile izlenebilmektedir. Belirtmek gerekirse, BISS FEED yayınları için Enigma2 (e2) işletim sistemli uydu alıcıları, kısmende olsa (hızlı kör tarama, 4:2:2 video renk kodlaması) bunu yapamaz.

İleride neler olur bilinmez ama, hali hazırda kollu motorlu bir (DISEqC motor değil) çanağınız varsa, bence almaya değer. TBS-5980 CI ürününü 2015'te almıştım. 2019-2022 yılları arası Pandemi zamanında BISS FEED yayınlarının ekmeğini az yemedik. Daha fazla ayrıntıya girmiyorum, RTÜK ceza yazmasın sonra. Big Grin

[Resim: NA8mv9F.png]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Çok Teşekkürler bilgi için . TBS 5930 işimi çok iyi gördü. Gerçekten kaliteli hızlı bir kart . Kurulumu çok basit

Benim şu ana kadar yapamadığım birşey varsa oda TRT 4K ve diğer 4K yayınları izlerken görüntü yavaş kalıyor ve atlama oluyor donmalarla izliyorum. Hem DvbDream hemde ProgDvb de aynı sonuç aldım. Herhalde Codec lerle ilgili plabilir uğraşmaya devam.
Alıntı

(08-06-2024, 18:12)bulentster demiş ki:  Çok Teşekkürler bilgi için . TBS 5930 işimi çok iyi gördü. Gerçekten kaliteli hızlı bir kart . Kurulumu çok basit

Benim şu ana kadar yapamadığım birşey varsa oda TRT 4K ve diğer 4K yayınları izlerken görüntü yavaş kalıyor ve atlama oluyor donmalarla izliyorum. Hem DvbDream hemde ProgDvb de aynı sonuç aldım. Herhalde Codec lerle ilgili plabilir uğraşmaya devam.
4k yayınlarda donanımın biraz iyi olması gerekiyor..özellikle ekran kartı..lav codec işini görür
[Resim: g3dk7wg.jpg]
Alıntı

NVIDIA GeForce GTX 1650 Ekran kartım. Bu kart la daha önce 4k yayınları seyrediyordum.

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

Alıntı

Merhaba.

MPC Video Decoderi indirip kurunuz sanırım sıkıntınız kalmaz.

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

.zip mpc-video-decoder.zip Boyut: 11.51 MB  İndirilme: 5
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi