What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TEKKEN 6 GELİYOR
#1

Kuvvetli ve korkusuz olanlar bugün bir TEKKEN tanrısı olmaya bir adım daha yaklaşıyorlar, çünkü NAMCO BANDAI Games Europe TEKKEN 6'nın geliştirilme aşamasının tamamlandığını duyurdu. Altıncı King of Iron Fist turnuvası Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3'e 30 Ekim'de yeni online ve offline oyun özelliklerinin yanı sıra şimdiye kadar gördüğünüz en geniş kadroyu da beraberinde getiriyor.

NAMCO BANDAI Games Europe bugün ilk kez oyunun online özellikleri hakkında da açıklama yaptı. Müthil hızlı karakter tepki süreleri ve 60fps görselleri ile TEKKEN 6 dünyanın dört bir yanından oyuncuların biraraya gelip TEKKEN tanrısı unvanı için kapışmalarını sağlayacak.

[Resim: 70dkjm.jpg]

“Ben de dahil olmak üzere tüm geliştirme ekibimiz 15 senedir bu seriye kalbimizi ve ruhumuzu adadık, şimdi oyunu hayranlarımızın ellerinde görmek için büyük bir heyecan duyuyoruz,” diyor NAMCO BANDAI Games Inc. TEKKEN Proje Direktörü Katsuhiro Harada. “Ayrıca oyunumuzun medyadan ve hayranlarımızdan gördüğü ilgiden dolayı son derece mutluyuz. TEKKEN 6 serinin zirve noktası, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların vereceği tepkileri görmek için sabırsızlanıyoruz.”

PlayStation®Network ve Xbox Live® online oyun servislerini tamamen destekleyen, TEKKEN 6 online özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

• Sıralamalı Karşılaşmalar ve Oyuncu Karşılaşmaları:
◦ Sesli sohbet işlevine sahip olan online versus modunda dünyanın dört bir yanındaki rakiplerinizle sıralamalarda yükselmek veya dövüş yeteneklerinizi geliştirmek için karşılaşabilirsiniz;
• Veri Yükleme & İndirme:
◦ Dövüş stilinizi bire bir taklit eden özel hayalet karakterler yükleyebilirsiniz;
◦ Dünyanın herhangi bir yerindeki bir oyuncu dilediği taktirde hayaletinizi indirerek, siz online olmasanız bile sanal halinizle bire bir dövüşlere katılabilir.
◦ Önemli karşılaşmaların tekrarlarını arkadaşlarınıza veya rakiplerinize göstermek için yükleyebilirsiniz.
• Senaryo Online İşbirliği
◦ Oyun çıktıktan sonra ücretsiz olarak indirilebilecek güncellemeyle birlikte eklenecek bir özellik;
◦ Yapay zeka kontrolündeki düşmanlara karşı iki kişilik işbirliği oyunlarına katılabilecek ve kendinizi arkadaşlarınızla birlikte aksiyonun içinde bulacaksınız.
• Liderlik Sıralamaları
◦ Dövüş Puanları: sadece online için, Dünya, Asya, Amerika ve Avrupa kategorilerine ayrılmış biçimde;
◦ Sıralamalar: genel online ve offline sıralamalar; Acemilerden TEKKEN Tanrısına kadar;
◦ Ek sıralamalar arasında Sıralamalı Karşılaşmalar, Senaryo Kumpanyaları, Zamana Karşı Dövüşler ve Hayatta Kalma Dövüşleri de bulunuyor.

PlayStation®Home'a özel özellikler:

• TEKKEN 6 Salonu
◦ Versus ve İşbirliği Oturumları Sunumu: Arkadaşlarınızı bir araya toplayın ve PlayStation Home salonundan karşılaşmalar başlatın; Online Senaryo işbirliği modu kış aylarında ücretsiz olarak indirilebilecek;
◦ Özel Ödüller: Oyuncular kişisel alanları için özel kostümler ve mobilyalar kazanma şansına sahip olacaklar.

NAMCO BANDAI Games Inc. tarafından geliştirilen TEKKEN 6 seriyi TEKKEN tarihinde ilk kez birden çok platforma taşıyor ve gerçekçi grafikleri, benzersiz kalitesi ve önemli oyun geliştirmelerinin yanı sıra TEKKEN serisinin en geniş karakter kadrosunu da yanında getiriyor.

14 yıllık eşsiz bir efsane olan TEKKEN dünyanın en popüler ve en tanınmış oyun markalarından biridir ve şimdiye kadar 34 milyonun üzerinde satmıştır. Yepyeni özellikleri ve yüksek tanımlı dövüşleri ile TEKKEN 6 kaçırılmaması gereken bir deneyim olacak.

PlayStation®3 ve Xbox 360® için TEKKEN 6 Avrupa ve PAL bölgelerinde 30 Ekim'de piyasada olacak, PSP® (PlayStation®Portable) versiyonu ise ileriki aylarda satışa çıkacak.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
02-06-2012, 19:44
FIFA 12 Demo Geliyor !
Kaan Sparrow
Son Mesaj Kaan Sparrow
08-09-2011, 22:26Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi