What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telekomun son kazığı!
#1

Telekomun 2011 yılı için belirlediği adsl fiyatlarını kınıyor. BTK'yı göreve çağırıyoruz. Turk Telekom ülkenin rekortmen kar açıklayan şirketi olmasına rağmen paraya duymamış olacakları ki fahiş fiyatlara devam etmekteler. BTK da piyasayı düzenlemek yerine seyirci kalmayı tercih ediyor ve bu fiyatları kabul ediyor. Peki sen niye varsın BTK. VATANDAŞ OLARAK HERKES, KOYABİLDİĞİ TEPKİYİ KOYSUN. BTK, ULAŞTIRMA BAKANLIĞI, BAŞBAKANA POSTA YAĞDIRALIM.

Bireysel Şikayet ve Öneriler http://www.btk.gov.tr/Tuketici/tuketici_...ikayet.asp
Kurumsal Şikayet ve Öneriler http://www.btk.gov.tr/Tuketici/tuketici_...ikayet.asp
Başbakanlık http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/Bime...ction.aspx


[Resim: cjniM.jpg]

Telekomun yeni fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz. Çoğu eski abone ay sonu yüksek faturalarla şok olacak. http://www.ttnet.com.tr/2011-bireysel-pa...enlemeleri
Alıntı
#2

Vay benim telekom zede vatandaşlarım , allah selamet versin hepinize.Ben 3 sene önce kapadım 2 hattıda biri 25 senelik telefon numarasıydı üstelik.Ahizeyi kaldırmadığımız halde paso fatura ödüyorduk nedense, tutturabildiğine geliyordu faturalar itiraz eden de olmayınca .Şimdi kapanan onca abonenin acısı diğerlerinden çıkıyor gibi geliyor, eee nede olsa tonla adam var kadrolu maaş alan.Bu derenin suyu bir yerden akmalı değilmi?

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi