What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tepki kötü futbolaydı
#1

Volkan Demirel'in tribünlerle yaşadığı olayın ardından, ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay açıklama yaparak, “Tepki kötü futbol ve skoraydı. Neden diğer Fenerbahçeli futbolcularla sorun yaşanmıyor? Volkan ve Emre biraz bunu düşünsün” dedi

[Resim: NbYli.jpg]

Hırvatistan maçının ikinci yarısında Volkan Demirel ile tribünler arasında yaşanan olaylar gündeme damgasını vurmuştu. Maçın ardından, yaşanan bu olay nedeniyle, Volkan’ın arkasında bulunan tribünde ağırlıkta olduğu için Galatasaray’ın ultrAslan taraftar grubu suçlandı. Grubun genel koordinatörü Oğuz Altay, konuyla ilgili FANATİK’e açıklamalarda bulundu.

‘Milli formayla küfür edilmez’

Altay, Estonya maçının ardından Arena’da 4 milli karşılaşmanın oynandığını ve bu mücadelelerde takımla taraftarın bütünleştiğini söyledi. Altay, açıklamasında şunları söyledi: “Hırvatistan maçında 2-0’dan sonra Volkan basit bir top tuttu. Bütün stat homurdandı. Volkan da tribünlere küfür etmiş, biz görmedik ama bize söylediler. Tribünlerin kişiye özel bir protestosu yoktu. Tepki kötü futbolcu ve skoraydı. Arena’da Fenerbahçeli Gökhan Gönül, Semih Şentürk ve Selçuk Şahin de oynadı ancak en ufak bir olay yaşanmadı. Almanya maçında Emre sakatlandı, önümüzden geçerken tüm tribünler alkışladı, o da karşılık verdi. Bence Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, neden protesto edildikleri konusunda kendilerine baksınlar. Üzerinde milli forma olan bir futbolcunun tribünlere küfür etmesini, kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.”

’Sadece Galatasaray taraftarı yoktu’

Ünal Aysal ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, olayların Galatasay taraftarlarına mal edilmemesi gerektiğini söyledi. Başkan, “Maç Galatasaray’ın stadında oynandı ancak oraya Türk Milli Takımı’nı desteklemek için Beşiktaşlısı, Fenerbahçelisi, kısaca her takımdan taraftar geldi. Karşılaşmayı statta izlemek için gelenler, Galatasaray biletiyle tribüne girmediler. Seyircilerin üzerinde Galatasaray etiketi mi vardı?” diyerek tepki gösterdi. Ünal Aysal, tribünlerin maçı TV başında izleyenler gibi kötü futbolu protesto ettiklerini de belirtti.
#2

Bence Volkan ve Emre artık kendilerine sormaya başlasınlar:Arena’da Fenerbahçeli Gökhan Gönül, Semih Şentürk ve Selçuk Şahin'e neden tepki yokta bize var?
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi