What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transedit ile kanalları export edemiyorum
#1

Merhaba,

Daha önce hep kingofsat sitesinden gerekli .ini dosyasını indirir, kanalları da Transedit programıyla taradıktan sonra "export to file" diyerek alırdım. ama bu sefer yapamadım. kanalları buluyor, bulma işlemi bitiyor ancak "export to file" kısmı sönük duruyor, yani tıklanmıyor. bir türlü yapamadım. bir şeyi mi atlıyorum acaba ?
yardımcı olursanız sevinirim.

Edit: Hatalı başlık düzeltildi.
Alıntı
#2

Selamlar,

Soru sorulalı uzun zaman olmuş ama yine de yanıtlayayım.

Transedit ile taranan tarama sonucunu, DVBViewer'e kanal listesi olarak ihraç edebilmek için, DVBviewer'i orijinal lisansla kullanmak gerekmektedir.

DVBViewer'i orijinal lisansla kullanıyorsanız, kullandığınız DVBViewer sürümünün gerektirdiği Transedit sürümü ile birlikte kullanmalısınız. Hatırladığım kadarıyla, DVBViewer 5.1.0.0 sürümü kullanırken, Transedit 4.0 ve üzeri Transedit sürümleri kullanmalısınız.

Kırılmış DVBViewer sürümlerinden birini kullanıyorsanız, kanal tarama sonucunu, DVBViewer'e kanal listesi olarak ihraç edebilmek için, Transedit'in modiye edilmiş sürümünü kullanmalısınız.

Eğer kırılmış DVBViewer sürümleri kullanmak durumundaysanız, aşağıdaki sürüm numaralarını verdiğim DVBViewer sürümleri ile official Transedit sürümlerini kullanabilirsiniz.

DVBViewer Pro v5.1.0.0( Net'te paylaşılan lisans verileri public )
DVBViewer Pro v6.0.2.0( lisans verileri public değil, DVBViewer'in bu sürümü, official transedit sürümleri sorunsuz çalışmakta ve kanal istesi ihracı mümkündür. )
DVBViewer Pro v6.0.3.0( lisans verileri public değil, DVBViewer'in bu sürümü, official transedit sürümleri sorunsuz çalışmakta ve kanal istesi ihracı mümkündür. )

Bir diğer seçenek te, mevcut DVBViewer sürümünüzle elinizdeki Transedit sürümünü( yani official Transedit ) kullanmaya devam etmek istiyorsanız, şu resimdeki aşamaları uygulayarak, kanal listesini DVBViewer'e ihraç edebilirsiniz.

[Resim: OR5OJP.png]

Tarama sonucunu dosya olarak kaydettikten sonra, TransEdit'i kapatın. DVBViewer'i çalıştırın, Kanal düzenlemeyi açın, sol altta import butonuna tıklayın, kaydettiğiniz dizine gidin ve dosyayı DVBViewer 'e ithal ediniz. Tarama sonucu, bu şekilde DVBViewer kanal listesine dahil edilmiş olacaktır.
Alıntı
#3

Teşekkür ederim @serkanguzel.. Durum anlaşıldı.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi