What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TRT HD Test Yayını
Thumbs Up 

TRT HD test yayınına başladı gözümüz aydın. Frekans bilgileri Turksat 3A (42.0E) 12688 V 5000 3/4 DVB-S2 (8PSK)

[Resim: 13zze5f.jpg]
Alıntı

Arkadaşlar bilgisayarımda skystar2 digital tv kartı var şu an yukarıda verilen frekansdan sinyal alamıyorum. Aynı zamanda D smart HD cihazım var yukarıdaki frekansdan sinyal alıyorum ve kanalı izleyebiliyorum tv kartından sinyal albilmem için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim tşk. ederim
Alıntı

kardes hiç bişi yapmana gerek yok.çünkü sky star 2 ile o sinyali alamazsın. hd yayınlar için hd özellikli receiver olması lazım
Alıntı

arkadaşım yada hd2 uyumlu tv kartın olması gerekiyor oda 250-400 tl arası usb li
Alıntı

aynı karttan bende de var
ama turksatın hd promo yayınını alabiliyorum
trt hd nin yayınını alamadım nedense
Alıntı

frekans dvb-s2 olduğundan kartınız dvb-s2 yi desteklemiyorsa sinyal alamazsınız.
Alıntı

Arkadaşlar ilginiz için tşk ederim fakat türksatta bulunan HD proma kanalını ve hortbird de bulunan sky italya hd kanallarını seyredebiliyorum başka bir sorun olma ihtimalı olabilirmi ilginize tekrar teşekkürler.
Alıntı

Türksat hd promo, çakma hd kanalda ondan sinyal alıyon, o yüzden ben 2 tane kart değiştirdim kardeş.
Alıntı

Dünya kupası maçlarını yayınlacak mı? bilgisi olan var mı?
Alıntı

bende sinyal yok bulgaristanda oturuyorum 120sm anten ile sinyal sıfır ,kafayı yiyecem yaw yardımcı olurmusunuz,dvbs2 yayın uyumlu ss2 hd kartım var her uydudan hd kanallarım var ama turksattaki bu trt nin sinyalini alamiyorum
Alıntı