What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TTNET Fiber internet paketlerini fiyatları açıkladı !! (1 şubat 2012)
#1

[Resim: ttnetfiber.jpg]

TTNet FİBERNET paketlerinde abone internet hattının bulunduğu yerdeki, paket adı altında belirtilen hıza kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip edilen aya girildiğinde, Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde belirtilen adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Paketlere ait adil kullanım noktaları aşağıda belirtilmiştir;


TTNET FİBERNET4; FİBERNET6 ve FİBERNET12 Paketleri için 25 GB
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'ye kadar) Paketi için 50 GB
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kadar) Paketi için 125 GB
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'ye kadar) Paketi için 125 GB


Kotalı TTNET FİBERNET paketlerine abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam internet erişim ücreti (aylık ücret + kota aşım ücreti) 79 TL'yi geçemez.

TTNET FİBERNET Paketlerini Yalın FİBERNET paketi olarak almak isteyen müşterilerimize aylık 28 TL (vergiler dahil) Yalın Fiber İnternet erişim ücreti yansıtılacaktır.TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve internet hizmeti bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 8 TL geçiş ücreti alınır.

20 Mbps'ye kadar hızlı TTNET FİBERNET Paketlerinde upload hızı 1 Mbps, daha üst hızlarda hizmet sunan TTNET FİBERNET Paketleri'nde ise 2 Mbps'dir.

*TTNET FİBERNET Hizmeti erişim hızı altyapı olanakları ile sınırlıdır. 100 megabit hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.


TTNET FİBERNET Paketleri için hizmet alanında olup olmadığımı nereden öğrenebilirim?
Başvuru esnasında adresinizin FİBERNET için servis verilebilirliği kontrol edilerek bilgi verilebilmektedir. TTNET FİBERNET başvurunuzu TTNET satış noktalarından ve 444 0 375 Müşteri Hizmetleri'nden yapabilirsiniz.


TTNET tarafından verilen TTNET FİBERNET Paketleri ile uyumlu modemin özellikleri nelerdir?
TTNET FİBERNET Paketleri ile uyumlu modemler modeline göre 4 veya 7 portlu, kablosuz bağlantı imkanı sağlayan modemlerdir. Modem modeli stoklara göre değişebilir.

TTNET FİBERNET Paketleri ile modem alma zorunluluğum var mı?
Altyapınızın durumuna göre size TTNET FİBERNET uyumlu modem sağlanır veya uygun modem 24 ay boyunca ayda 5 TL ya da 12 ay boyunca ayda 10 TL taksitle sunulur. Altyapınızın durumunu TTNET Satış Noktalarından veya 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden öğrenebilirsiniz.
Alıntı
#2

yalan oldu gene 20mbit hız 4gb kota Laugh Turk Telekomdan beklenen tarifeler sürpriz olmadı.

Böylelikle kapıya kadar fiber işide yalan olmuş oluyor fiberde 100mb'ye kadar şeklinde bir ifade olamaz. 100mbit 100mbittir.

Superonline da fiber veriyor 50mbit ise çatır çatır 50mbite ulaşıyorsunuz..
Alıntı
#3

20mbit hız 4gb kota ayıp ayıp tnnet
Alıntı
#4

Ben günde yaklaşık 5 gb indirme yapıyorum bu hızla 10 dk'da yaparım ne anladım 10 dakkada kota doldu insanları nasıl yanıltıyolar bunlar varya bunlar....
Alıntı
#5

Cidden insanlarla dalga geçiyorlar bunun başka bir açıklaması olamaz 4gb kota neya

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı
#6

haha bu ne yaw ,imzama bak ve ağla türkiye Big Grin,rezillik ya 20 mb net ve 4 gb kota ayda 10 defa feysbuk ve 5 mail atacaksınız arkadaşlar ,öyle video film izlemk yok ,ayda 25 liraya aha o netle idare ediyoruz işte bulgarda
Alıntı
#7

(02-02-2012, 18:54)decameronus demiş ki:  haha bu ne yaw ,imzama bak ve ağla türkiye Big Grin,rezillik ya 20 mb net ve 4 gb kota ayda 10 defa feysbuk ve 5 mail atacaksınız arkadaşlar ,öyle video film izlemk yok ,ayda 25 liraya aha o netle idare ediyoruz işte bulgarda

Arada cok Fark Varmış Gercekten Tongue
Alıntı
#8

Ttnet in gülsekmi ağlasakmı diye düşündüren bi halta yaramayan kullanıcı odaklı

değil sömüren zihniyetiyle oluşturduğu yeni tarifeler ....
Alıntı
#9

Arkadaşlar bu utanmazlık,iş ahlaksızlığı başka ülkede var mı acaba. Kanımızı emiyor bu TTNet. Ne zaman fatura ödemeye gitsem bırakın TTNet abonelerini,bayinin bile yüzü gülmüyor. Ben şahsımdan alınan parayı helal etmiyorum.Zıkkımın kökü olsun TTNet'e.
Alıntı
#10

senelerdir hiç kullanılmayan telefonlardan ayda 20 tl alan turktelekomdan bu beklenirdi. ilk duyduğumda iyi bir şey olacağına inanmamıştım. Mecbur olmadığım sürece ttnet almam arkadaş.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
15-05-2013, 13:05Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi