What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

üç boyutlu televizyon yayını..
#1

Televizyon kanalları ESPN ve Discovery, 3 boyutlu televizyon yanınına başlayacaklarını açıkladı.

Walt Disney'in spor kanalı ESPN, ilk 3 boyutlu televizyon kanalı ESPN 3-D'nin haziran ayında yayına başlayaca ını ve bu yıl enaz 85 spor karşılaşmasını 3 boyutlu olarak yayınlayacaklarını bildirdi.

[Resim: ajkz2p.jpg]

Discovery kanalı da Sony ve IMAX ile birlikte yaptı ı açıklamada, ABD'de 7 gün 24 saat 3 boyutlu yayın yapacak kanalı gelecek yıl hizmete sokacaklarını belirtti.

ESPN'in satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Sean Bratches yaptı ı açıklamada, 3 boyutlu televizyon kanalının ilk yayınının Dünya Futbol Şampiyonası'nda 11 Haziran'da Güney Afrika-Meksika maçı olaca ını kaydetti. 3 boyutlu olarak yapılması planlanan di er yayınlar arasında, 25 kadar dünya futbol şampiyonası maçı, üniversiteler arası basketbol ve futbol maçları olaca ı belirtildi.

ESPN 2 yıldır 3 boyutlu televizyon yayını denemeleri yapıyordu.
#2

dostum teknolojide akşamdan sabaha çok şeyler değişiyor yarın dört boyut belki hiç ekransız havada lazer ışık boyutu yardımıyla elektromanyetik dalgalar havada bir yere odaklama ile süper boyutlu televizyonlar icad edilir gelecek yıllar ne gösterir bekleyip görelim
#3

3D yayının başlaması güzel olur.Ama önemli olan gözlüksüz izleyebilmek.Düşünsenize evde herkes gözlük takıp maç izlediğini Big Grin.Hitachi ve Epson bu konuda denemeler içindeymiş.Umarım çabuk gelişir.

Gerçi biz daha 720p HD'ye bile geçemedik ya.Bunları konuşmak için daha çok süremiz olacak herhalde Türkiye olarak...
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi