What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Üniversite harçları kaldırıldı!
#1

Düzeltme; Ortalıkta harçlar kalktı diye yığınla haber çıkınca yanılmışız.. Kararnameyi okuyunca işin aslının öyle olmadığı anlaşıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi. Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası açıklama yapan Bülent Arınç, üniversitelerde harçların tamamen kaldırıldığını söyledi. Üniversitelerde 1.öğretim ve Açık öğretimlerin tamamında artık harç ücreti alınmayacak.
[Resim: ZTJC8.jpg]

Arınç, birinci öğretimden ve açık öğretimden harçların kaldırılmasının bugün gerçekleştiğini ifade ederek, bu akşam mükerrer veya yarın ki Resmi Gazete'de kararnamenin yayımlanacağını bildirdi.

Yani ikinci öğretimler (akşamcılar) harç ödemeye devam edecek.
#2

çok güzel haber. işte olay budur arkadaşlar.
#3

Benim içinde iyi bir haber

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
#4

Ayrıntılar;

1- 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılında öğrenimine devam eden birinci öğretim ve açık öğretim öğrencileri, katkı payından muaf tutulacaktır.

2- 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılında öğrenimine yeni kayıt yaptıracak birinci öğretim ve açık öğretim öğrencileri, katkı payından muaf tutulacaktır.

3- İkinci öğretim ve uzaktan öğretim öğrencileri (Açıköğretim Programları Hariç), katkı payı ödeyecektir.

4- Yabancı öğrenciler, katkı payı ödeyecektir.

5- Süresi içinde mezun olamayan katkı payı ödeyecektir. (İlgili madde şu şekildedir: Madde 11- Hazırlık sınıfı veya yabancı dil geliştirme programı hariç olmak üzere, ön lisans, lisans ve lisansüstü düzeydeki yükseköğretim programlarından program süreleri sonunda mezun olamayan öğrencilerden ekli cetvellerde belirtilen tutarlar kadar öğrenci katkı payı ve öğrenim ücreti alınır.)
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi