What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uydunet Yeni Tarife
#1

Uydunet hizmetinde yeni ve çok avantajlı bir tarife oluşturuldu. Daha önce olmayan 10 Mbps tarifeler eklenirken, bu tarifeler için 20, 40 ve 80GB'lık kota seçenekleri oluşturulmuş..

[Resim: gLrhE12.jpg?1]
[Resim: r4DdFJv.jpg?1]
[Resim: WaTaJt1.jpg?1]
[Resim: 4l0XCri.jpg?1]

Simetrik İnternet : Download ve Upload hızları birbirine eşit olan internet hizmetine simetrik internet denir. Genel olarak kullanım alanları bir web servisi (Web Hosting, E-mail Hosting, Game Server vb.) sunan kurumlar veya şahıslar içindir. Sunucularınız ya da çok geniş internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsanız *, simetrik internet tarifemizi incelemenizi öneririz.

Nakil Ücreti : 13,87 TL Devir Ücreti : Ücretsiz İhya Ücreti : 6,93 TL Borcundan Kesilen İnternet Açma Ücreti : 4,62 TL.

Uydunet'le sözleşme yaparak kampanya ile abone olan müşteriler sözleşme süresi boyunca aboneliklerini devredebilir. Uydunet şebekesinin mevcut olduğu bölgelere nakil etme hakkı vardır.

Uydunet hizmeti Kablo TV hizmeti ile birlikte verilmektedir.

Tüm Limitsiz internet tarifelerinde Adil Kullanım Noktası olarak bilinen hız sınırlama uygulaması yoktur. Sınırsız tarifelerimizde istediğiniz kadar download (indirme) ve upload (yükleme) yapabilirsiniz.İnternet hızınızda sınırlama işlemi olmayacaktır.

“Kullandığın Kadar Öde Tarifesi” için 0-1 GB arası ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır.
Kullandığın Kadar Öde” hizmetleri için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir.

Tüm “Kullandığın Kadar Öde” tarifelerinde kullanılan her artı 1 GB için “GB Sabiti x Kullanılan GB Miktarı” kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam 1 GB ücreti alınacaktır.

Tarifeye %18 oranında KDV ve %5 oranında ÖİV dahildir.

Güvenli internet isteğe bağlı olarak kullanılabilir ve tamamen ücretsizdir. Güvenli internet hizmetinde Aile ve Çocuk olmak üzere iki profil bulunmaktadır. Detaylı bilgi için : Uydunet Güvenli İnternet

Temiz İnternet hizmeti tarifede yer alan fiyatlar ile sunulacaktır. Antivirüs hizmetinin yeni tarifesi aylık 1,84 TL olarak belirlenmiştir.

Aktivasyon ücreti 27,74 TL’dir ve bir kereye mahsus fatura edilir. Aktivasyon ücreti 12 ay taksitle 2,77*12 TL toplam 33,24 TL olarak da ödenebilir. Bazı kampanyalarda taahhüt verilmesi halinde taahhüt bozulmadığı müddetçe aktivasyon ücreti alınmayacaktır.

Simetrik internet aktivasyon ücreti 30` TL dir ve bir kereye mahsus fatura edilir.

* 15 Mbps, 20 Mbps, 40 Mbps ve 60 Mbps hızlarında tarifelere abone olan müşterilere taahhüt edilen hız Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modemlerin kullanılabileceği iller Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Konya’dır. Bu illerin dışında kalan illerde 15 Mbps, 20 Mbps, 40 Mbps ve 60 Mbps'lik Uydunet hızlarına abonelik hizmeti verilmemektedir.

Aboneler, bir ay içerisinde bir defa hız değişikliği yapabilirler.
* Faturaların son ödeme tarihinden sonra ödenmesi halinde, günlük %0,08056 oranında gecikme bedeli yansıtılacaktır.
Alıntı
#2

Peki kablo tv abonesi olmadan direk uydunet abonesi olabilir miyiz?
Alıntı
#3

(31-12-2011, 14:55)agurbuz demiş ki:  Peki kablo tv abonesi olmadan direk uydunet abonesi olabilir miyiz?

Benim bildiğim kadarı ile hayır gerçi iyide oluyo çanak derdi kalkıyo ortadan. Önceden 7tl idi oda 9tl olmuş.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı
#4

şu anda ttnet telefonla, uydunet kablo tv olmadan olmuyor. halbuki bu tür şartlar bence şirketlere ayak bağı oluyor.
Alıntı
#5

Tarife çıkaracaklarına biraz da altyapı yapsalar.Halen kayseride 10 sene önceki altyapıyı kullanıyorlar.Sonradan 1 mahalleye bile altyapı yapılmadı.Oysa 10 senede neler değişti.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi