What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Var Mısın Yok Musun'da boş kutu şoku
#1

Var Mısın Yok Musun'da içinde 500 bin olması gereken ve açılmayan kutu yanlışlıkla açıldı. Kısa bir süre ekranda kalan kutunun içini görenler şok oldu.

Sidal adlı yarışmacının yarıştığı programın sonunda açılmayan kutulardan biri, programın bitişi sırasında yanlışlıkla açılınca kutunun boş olduğu kısa bir sürede olsa kayıtlara girdi.

[dmotion]xamxrb[/dmotion]
#2

vay üçkağıtçılar
#3

videoyu yeniledim. sol taraftan bir görevli hızlı bir şekilde kutuyu metinin elinden alıyor dikkatli izleyin. videonun 02:23 saniyesinde soldan boş kutuya doğru hamle yapıyor. 02:48 yavaşlatılmış.

500 bin yazılı kağıt kutunun içine düşmüş olabilir.
#4

Yarışmacı kız kafadan sakat galiba. Parayı kabul edince sevinmiyor da kutudan 300 TL çıkınca seviniyor. Ne garip insanlar ya, bir türlü çözemiyorum bu yarışmadaki acayiplikleri...

Zaten danışıklı dövüşe döndü iyice eski elemanları çağırınca. Bilenler zaten konuşup yarışmacıyı yanlış yönlendiriyorlar.
#5

bu varmısın yokmusun yarışması yılan hikayesine döndü , 30 program dediler üzerine 30 daha kattılar
korkarımki bu yarışma pembedizilere benzeyecek...uzadıkça uzayacak,500 bin lirayı kimse alacak gibi gözükmüyor...reytinglerde iyi gidiyor...hayırlı yarışmalar.. böyle giderse bütün türkiye bu yarışmaya katılacak galiba....Big Grin
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi