What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 7 için 10 neden
#1

Bilgisayar içinde yolunuzu iyi bulmak, listeleri daha iyi yönetmek, görev çubuğunun yeni hali, bilgisayar kullanımı konusunda kendinizi daha iyi hissetmeniz için yeterli. Zaman online bölümünden Muhammet Karataş kullanma isteğinizsi artıracak bilgileri sıraladı.

[Resim: 1.jpg]

1-Daha iyi masaüstü: Windows 7'nin size her zaman hız sağlayacağını söylemiştik. İşte kanıtı… Görev çubuğundaki büyük düğmelerle program ve uygulamalara tek tıklama ile ulaşabilme imkanınız olurken, bu çubuktaki her bir yere diğer programların kısayollarını ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca tam boyutlu önizleme moduyla pencereler arasında daha hızlı dolaşabileceksiniz

[Resim: 3.jpg]
2-Akıllı Arama: Aradığınız uygulama için başlat menüsüne kelime yazdığınızda, kategorilere göre gruplanmış sonuçlar göreceksiniz. Klasör ve kitaplıklarınıza daha rahat ulaşabilmeniz için tarih ve dosya gibi filtreleri kullanabilirsiniz. Bunlara hızlı bakış atmak içinse önizleme bölümünü denemenizde fayda var.

[Resim: 4.jpg]
3-Home Group'la kolay dosya paylaşımı: Ev ağınızdaki dosya ve yazıcıların paylaşımı kolay olmalıdır. Bu uygulama size fazlasıyla yardımcı olacak. Windows 7 kullanan birden çok bilgisayarı birbirine bağlayın ve müzik, resim, video gibi paylaşımlarınızı zahmetsizce yapın.

[Resim: 5.jpg]
4-Hız: Bilgisayarınızda ihtiyacınız olan şey arka planda daha az bellek kullanılması ve güçlü hizmet almak için ciddi performans. Windows 7 bunu size tam olarak sağlıyor. Uyku seçeneğimde bilgisayarınız hem daha az güç harcıyor, hem de yapması gereken işlemleri devam ettiriyor.

[Resim: 6.jpg]
5-Daha iyi kablosuz ağ: Windows 7 ile kablosuz ağlara girmek sadece birkaç tık gerektiriyor. Görev çubuğundaki ağ düğmesine tıklayın, gelen seçeneklerden birini seçin yeter. Bilgisayarınız, daha sonra aynı ağı algıladığında otomatik olarak bağlanacaktır…

[Resim: 7.jpg]
6-Windows Touch: Dokunmatik ekranı olan bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bu özellikle dosya ve klasörlerle ilgilenmek, uygulamaları kullanmak için parmaklarınızı kullanacaksınız.

[Resim: 8.jpg]
7-İşlemdeki rahatlık: Müzik çalarlar, akıllı telefonlar ve yazıcılar gibi şeyleri ana sayfa olarak ayarlayabilmeniz, Windows 7'yle sunulan yeni bir özellik. PC'ye uyumlu cihazınız varsa, pil ömrü gibi görevleri, indirme, yazdırma gibi seçenekleri ilgilendiren bir menü göreceksiniz.

[Resim: 9.jpg]
8-Streamingi Media: Windows 7'yle sunulun bu özellikle Media Player 12 'nin tüm özelliklerini kullanıyorsunuz. Uygulama, PC'den müzik, video ve fotoğraf akışı sağlıyor ve tüm bu özellikleri tek bir uygulama altında topluyor. Ayrıca uygulamayla, binlerce kilometre uzakta olan ikinci bir Windows 7'li bilgisayardan, İnternet üzerinden veri akışı sağlayabiliyorsunuz.

[Resim: 10.jpg]
9-Kişiselleştirme: Bu sürümle görünümü daha da çekici hale getiren Windows, özel temalar, masaüstü arka planları, masaüstü slayt gösterileri ve çok daha fazlasını sunuyor. Bunlar yeterli olmazsa, ilgili siteden yeni ve daha eğlenceli eklentilere ulaşabiliyorsunuz.

[Resim: 11.jpg]
10-Bildirimler: Eylem merkezinin verdiği mesajlardır. Herhangi bir sıkıntı olursa Windows size uyarılar gönderiyor. Görev çubuğunun sağ tarafında bir ikaz göreceksiniz. Bunu tıklayın ve tüm sorunlar için önerilere ve çözümlere ulaşın… Tabi, rahatsız edilmek istemiyorum, ben kendi sorunumu kendim çözerim diyorsanız, tüm ikazları kapatabilirsiniz… (Kaynak: Muhammet Karataş-Zamanonline)
Alıntı
#2

Her yeni çıkan windows sürümünün 1 yıl gibi geçiş dönemine ihtiyacı vardır, win7' ye geçeli 1 sene oldu kullandığınız programların ancak yeni yeni win7 uyumlu olan uygulamaları çıktı. Win7 ile uyumlu olmayan programlara gelincede uydu alıcılarına yazılım atmakta kullandığınız programları XP mode (sanal XP) ile işi halledebiliyorsunuz.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi