What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 7 SP2 2012'de, Windows 8 2013'te geliyor

[Resim: S2wNf.jpg]Satış rakamları açısından tüm zamanların en iyi Windows işletim sistemi olarak gösterilen Windows 7 için hazırladığı SP1'i yakında resmi olarak kullanıma sunması bekleniyor. Birkaç gün önce sızdırılmış RTM sürümünü forumda yayınlamıştık. SP2 için ise tarih 2012 olarak planlanmış.

Windows 8 işletim sistemi için çalışmalarını sürdüren ve işletim sisteminin ARM tabanlı sistemlere yönelik versiyonunu hazırladığını da duyuran Microsoft'un, SP2 ile ne gibi yenilikler planladığı henüz bilinmiyor. Ancak SP2, Windows 7 işletim sistemi için son büyük güncelleme olacağından, işletim sistemine yeni özellikler getirmesi de bekleniyor.

Bu arada Microsoft'un Windows 8 yol haritası da netleşiyor. Hazırlıkları devam eden ve Windows 7'den farklı olarak çekirdek seviyesinde yeniden tasarlandığı belirtilen işletim sisteminin, radikal güncelleme ve teknolojiler içermesi bekleniyor. Windows 8 için iki beta versiyon planlayan Microsoft'un, bu betalardan en az bir tanesini genel kullanıma sunması ve beta 2'den üç ay sonra da RC (Release Candidate, Sürüm Adayı) versiyonunu duyurması bekleniyor. Windows 8'in 7 Ocak 2013'te satışa sunulacağı belirtiliyor.

Alıntı