What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows Insider katılımcılarına Windows 10 hediye
#1

Güncelleme: Insider programında kalmaya devam edecekler yani test sürecini devam ettirecek kullanıcılar için olduğu açıklandı. Testlere devam ettikleri müddetçe aktive edilmiş bir Windows 10 sürümünü kullanabilecekler.

Windows 10'nun çıkış tarihi yaklaşıyor yaklaşık 1 ay kaldı ve Lisanslı Windows 7 ve 8 sahipleri Microsoft 10 'a ücretsiz geçiş yapabilecekler.

[Resim: xH0Ks6Z.jpg]

Windows sürümlerini deneme amacıyla kullanıcıların beğenisine sunduğu Windows Insider programına katılıp, Windows Insider programında 10130 yapısını kurmuş olanlar, kayıtlı Microsoft hesapları ile Windows 10 RTM sürümüne terfi ettiklerinde yasal ve aktive edilmiş bir işletim sistemi onları bekliyor olacak. İsterlerse final sürümü ile kullanıcılar sistemi baştan kurabilecek.

Haziran ayı içinde lisanslı Windows 10 ve Windows 7 kullanıcıları Windows Update KB3035583 güncellemesi ile birlikte sağ alt kısımdaki ikon menüsüne yeni bir rezervasyon ikonuna sahip oldu.

Burada Windows 7 ve 8 kullanıcıları Windows 10 güncellemesini rezerve edebildik. İkona tıkladıktan sonra kısa bir kayıt işlemi yapılıyor. Windows 10 yayımlandığı andan itibaren indirme işlemi başlayacak ve kurulum için
kullanıcıya bildirim gönderilecek.


Bu simge 21 Haziran günü kendiliğinden kalktı korkmanıza gerek yok. Denetim Masası - Windows Update bölümünden Windows 10 rezerve edildi uyarısını kontrol edebilirsiniz.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi