What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yalnızlık!
#1

“Ne Haluk Ulusoy, ne de Mahmut Özgener döneminde Ay-Yıldızlılar hiç bu kadar yalnız kalmamıştı. Federasyondan kimse takımın kampına uğramadı. Eğer A Milli Takım sürpriz bir kayıp yaşarsa, tek sorumlusu Aydınlar ve yönetimidir”

A Milli Takım hiçbir dönem bu kadar yalnız kalmamıştı! Haluk Ulusoy döneminde, başkan ve ekibi kamplarda takım ile yatar, takım ile kalkardı. O kadar yoğun olmasa da, Mahmut Özgener ve ekibi de büyük önem gösterdi bu konuda. Ancak Ay-Yıldızlı ekip; bu kadar önemli iki maç öncesi resmen yapayalnız kaldı. Ne başkan Mehmet Ali Aydınlar, ne Lütfü Arıboğan, ne de yukardan ‘zembilli’ inen(!) vekili Göksel Gümüşdağ uğramaz oldu. Hadi diyelim malum şike soruşturması, bayram falan... Anladık. Ancak finallere gitme adına kilit rolü üstlenen bu dönemde bu olayı çok yadırgadık. Sadece bizler değil, teknik ekip ve futbolcular da. Bugün yarın eğer takım sürpriz bir kayıp yaşarsa bunun tek sorumlusu, oyuncuları, teknik ekibi yalnız ve desteksiz bırakan Futbol Federasyonu Başkanı ve yönetimi olacaktır. Daha dün, başkan ve birkaç yönetici sahaya gelir, takımın hocası da kenara gelerek sohbet eder, oyuncular bu manzarayı izler ve rahatlardı. Zira arkasında en üst düzeyde destek, güven ve inanç olduğunu bizzat sahada yaşardı. Hadi diyelim, başkan bu konularda tecrübesiz. Ya Arıboğan,
Güreli, Gümüşdağ...

Arda farkını gösterdi

Hep birlikte Arda Turan’a yüklendik durduk. O tüm olumsuzluklara, özel yaşantısına girilmesine rağmen hiç sorun olmadı. Önceki gün yapılan çalışmada ne denli büyük yüreği olduğunu da ortaya koydu. Tüm oyuncuların, medyadan kaçarcasına, geldiği kampta, bir tek Arda çıktı ortaya. Çalışmayı takip eden gazetecilerin bulunduğu bölüme gelip, bayramlarını kutladı. Örnek oldu.

kaynak (fanatik)
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi