What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni IPTV Platformu FilmClub geliyor
#1

microsoft ile işbirliğine giden FilmClub, Windows Media Center üzerinden film, dizi ve belgesel izleme hizmeti sunuyor. ABD'deki Netflix benzeri hizmet şimdilik bilgisayar üzerinden kullanılıyor.

Microsoft Türkiye ve FilmClub işbirliği ile Türkiye’nin en zengin eğlence arşivi internet kullanıcılarının hizmetine açıldı. FilmClub ile yapılan işbirliği sayesinde internet kullanıcıları Windows’un dijital medyalar için eşsiz esneklik ve seçenek sunan ortam oynatıcı programı Windows Media Center üzerinden istediği an, istediği yerden seçtiği dizi, belgesel ve filmleri izleyebilecek.

Kullanıcılar gerçek zamanlı olarak internet üzerinden filmleri izleyebilecekler. Yüksek kalite desteği de sunan sistem şimdilik Windows Media Center ya da internet tarayıcısı üzerinden kullanılabilecek. Hizmetin önümüzdeki günlerde televizyon, tablet ya da settop box gibi mecralara yayılması da bekleniyor.
Konuyla ilgili olarak S.Net'e özel açıklamalar yapan Microsoft Microsoft Türkiye Tüketici ve İnternet Servisleri Windows İş Grubu Yöneticisi Alper Mestçi ve FilmClub Kurucularından Murat Saygı, yeni hizmetle ilgili olarak bilgi verdiler.

proje sanırım sinema tv'lerinin sabinin. İşin başındada dsmart'ın eski yönetici murat saygı var.
Alıntı
#2

hizmetten yararlanabilmek için ayda 9.99 tl ödemek gerekiyor,memlekette her şeyin bedeli var hangi birine para yetişsin anlamadım gitti..
Alıntı
#3

Sinema tv lerden çoğu kişi memnun değil zaten forumlarda iyi bi uygulama ama bu

uygulama bize göre değil...
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj inhell
09-10-2013, 8:32
Son Mesaj vestham
27-11-2011, 2:09Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi