What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

yeni yılda almamanız gereken ürünler
#1

Smartmoney" adlı yayın kuruluşu, on yıl önce telefon üzerinden internete bağlanıldığını ve bugün hayatın vazgeçilmezi kabul edilen pek çok elektronik aygıtın henüz olmadığını hatırlattıktan sonra, tüketicilerden, bu yıl klasikleşmiş ürünlerden uzak durarak yeni ürünlere odaklanmalarını istedi.

Smartmoney'in almayın dediği ürünler:

[Resim: yV3Mm.jpg]
DVD: Bir video dükkanına gidip DVD almak sona eriyor. Tüketiciler, ortalama 20 dolardan satılan DVD'yi satın almak yerine internet üzerinden film kiralamayı tercih ediyor.

[Resim: tEdY2.jpg]
Ev telefonu: Bilgisayarlar üzerinden sesli ve görüntülü görüşme imkanı sağlayan yazılımlar ev telefonlarının ortadan kalkmasını hızlandırıyor.

[Resim: eV67o.jpg]
Harici sabit disk: Fazla verileri internette depolama imkanı veren daha basit yeni alternatifler, harici sabit disklerin yerini alıyor.

[Resim: RekVU.jpg]
Cep telefonu ve cep bilgisayarı fonksiyonlu smartphone: Birçok markanın, iPhone ve BlackBerry benzeri telefonlar üretti, ancak bunların bu iki marka kadar ilgi görmediği ifade ediliyor.

[Resim: j7me3.jpg]
Küçük dijital fotoğraf makineleri.

[Resim: 1MMY6.jpg]
CD: İnternet üzerinden müzik indirebilmeyi sağlayan siteler yüzünden CD'ler artık tarih olmak üzere.

[Resim: DBqPQ.jpg]
Yeni ders kitapları: Üniversite öğrencileri artık yeni ders kitabı almıyor. İkinci el kitap sektörü oluştu.

[Resim: 3buLo.jpg]
Benzinli araçlar: Artan benzin fiyatları tüketicileri hibrit araçlara yönlendiriyor.

Enerjiyi verimli kullanmayan ev araçları.
Alıntı
#2

arkadaşım güzel bir konu toplumu tüketirken bilinçli tüketmeye teşvik milli geliri artırır kişilerin maddi zarara uğramalarını önler mustafa kemal atatürk önderimizin yerli malı haftası bunun bir örneğidir ama avrupa birliği sevdasına oda unutuldu saygılarımlaWink
Alıntı
#3

Katılmadığım tek yer harici disk."Sunuculara dosyayı yükleyeceksin istediğin zaman kullanacaksın!."Bu türkiye için biraz zor.Bu internet hızıyla...Düşünsenize film izleyeceksiniz,indirmeniz gerekecek.Saçma!!!
Alıntı
#4

(09-01-2010, 2:35)VEFASIZ ALEM demiş ki:  Katılmadığım tek yer harici disk."Sunuculara dosyayı yükleyeceksin istediğin zaman kullanacaksın!."Bu türkiye için biraz zor.Bu internet hızıyla...Düşünsenize film izleyeceksiniz,indirmeniz gerekecek.Saçma!!!
size katılıyorum tamamen kota düşmanı bir film indirmek 700mb - 1 gigabayt telekoma çalışmak başka birşey değilWink
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
13-03-2017, 20:33
Son Mesaj fel12
01-04-2012, 9:44Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi