What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yepyeni Süper Mario sevenleriyle buluştu
#1

Klasik oynanış, zorlayıcı bölümler ve aksiyon dolu çoklu oyuncu seçeneği sunan yeni Super Mario Wii oyunseverlerle buluştu.

Yeni Super Mario Bros, Mario tarihinin bir ilkini Wii’de yaşamanızı sağlıyor. New Super Mario Bros Wii ile artık arkadaşlarınız ve aileniz ile Mario, Luigi, Sarı Toad veya Mavi Toad’u seçerek 4 kişiye kadar Mario eğlencesini yaşayabilirsiniz. Çoklu oyuncu desteği sayesinde klasik Mario oynayışını bir adım öteye taşıyan New Super Mario Bros Wii ile isterseniz zorlukları arkadaşlarınızla birlikte aşabilir isterseniz en yüksek puanı alabilmek için birbirinizle yarışabilirsiniz.

[Resim: 2m2t0ua.jpg]

Arkadaşlarınızla birlikte Prenses Peach’i kötü Bowser’ın elinden kurtarırken, Free Mod ve Coin Battle modunda ise her bölümde birinci olmak için birbirinizle yarışacak, çoklu oynanış sayesinde klasik Mario’dan farklı yepyeni hareketler keşfedeceksiniz. Düşmanlarınızı buza çevirmenizi sağlayacak buz çiçeği, Mario’ya uçma özelliği kazandıran pervane mantarı ve karda hızla kaymanızı sağlayan penguen kıyafeti de New Super Mario Bros Wii’de keşfedeceğiniz ilkler arasında.

[Resim: aa94wg.jpg]

Super Guide sayesinde geçemediğiniz bölümler, bir türlü keşfedemediğiniz gizli yerler ve takıldığınız noktalar tarihe karışıyor. Bilgisayarın kullandığı karakteri bölümü tamamlarken izlemenize olanak sağlayan Super Guide oyunda takılanların en iyi yardımcısı olacak. En güzel yanı ise istediğiniz noktada kontrolü ele alıp bölüme kendiniz devam edebilirsiniz.(alıntı)
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi