What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2 canak ile tek uydu izliye biliyorum

simdi benim merkezi sistemde 2 canak var ve lnb lerde 4 girisli top=8 kablo swich e geliyor.
ben bu canaklarla turksat izleye biliyorum. yani tek canak mi kullanmis oluyorum yoksa 2. canak guclendirme icin mi takili.
ikiside fiziksel olarak ayni yon gibiler.
eger cift uydu izleye bilirsem bu diger kanallari nasil tespit ederim.
Alıntı

Bitanesi doğal olarak Türksat uydusudur, "ikiside fiziksel olarak ayni yon gibiler" dediğinize göre 39E Hellas uydusu ayarlı olabilir. Apartman yöneticinize danışınız.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Dairenize gelen hat çifttir bu da muhtemelen Turksat ve Hotbird'ün karışımıdır.Doğru ayarları yapmadığınız için "Turksat direkt 1" olarak otomatik algılanır DVB kartınızca.
Diseqc ayarlarınızı kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.
Alıntı

bekledigim cevap buydu
o bana tek cikan kablo dedigin gibi hot. turksat karisimi ise diseqc ayarinda 2 port acmam mantiksiz oluyo degil mi iki listeyi karistirirsam sorun cozulurmu
Alıntı

genelde apartman diseqc tanıtımları 4 port gösterilir.4 Port tan her zaman ilki Turksattır bu nedenle dediğim gibi direkt sinyal alırsınız.Diğer uydudan sinyal almak için Diseqc ayarını hotbird için 2 yapmalısınız.Eğer anten kablo ve diseqc seçimleri tamamen doğru ise hotbirdden sinyal alacaksınız.
Alıntı

11 sifresiz 13 sifreli buldu budurmda konumu dogru degil sanirim

buldugu kanallarda dogan tv ait yani kanald star dreamtv bunlarda zaten var olan kanallar
Alıntı

arkadaşlar ben uydu kartımla diseqc ayarını yapmış olmama rağmen sinyal alamıyorum

sorun antende kabloda değil..çünkü güncel olmayan bir sürüm kurunca progdvb nin sinyal alıyorum ama 3 uydumdan sadece 1 ini alıyorum.. ayrıca receiver ile denediğimde 3 uydumu da rahatca izliyorum..sorun nedir sizce?
Alıntı