What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

30.000 tp li kanallarda kesik görüntü yardım

ıt dg 36 tv kartım var 30 .000 li tplerin hepsini sinyal az olduğunda gerçekleşen donmalara benzer kesinti var .normal recevir da tüm kanallar full sinyal bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olsun lütfen forumda aynı dertten muzdarip arkadaşlar var
bende xp sp2 var başka bi yerde bu sorunun çöümünün server4pc programı yükleme ve tv kartını ağ kartı olarak gösterme olduğunu okumuştum en azından bu kartı nasıl ağ kartı olarak tanıtacağımı gösterecek bir arkadaş varsa minnettar kalırım
Alıntı

sizin tv kartınız inka ise nasıl setup4pc yi yüklemeyi düşünüyorsunuz, tv kartının chipseti b2c2 diyemi geçiyor.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

ınca sitesinde driver bile vermiyor yani güncelinden geçtim orjinal driver bile yok sitede .bu sorunun çözümünü bilen yok mu visada kartı kullanınca aygıt ara sıra bilgisayarı kendiliğnden kapatıyo ve mavi bi ekran çıkıyo o hatadan sonra vista tamamen çöküyo ..yardım lütfen
Alıntı

kartın üzerindeki chipseti okuyun ve aynı chipseti kullanan diğer markaların sürücülerini deneyin başka çareniz yok şuanda.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

teşşekürler Extreme deneyecm başka çarm yok çünkü
Alıntı