What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3G'nin hayatımıza katacağı 10 yenilik

-Hangi çantayı ya da ayakkabıyı alacağınızı arkadaşınıza görüntülü görüşme sayesinde sorabilirsiniz.

-3G hızı ile web sitelerinin açılma süreleri çok daha kısalacak. Şehir haritalarını rahatlıkla görüntüleyebileceksiniz.

-İşten eve giderken, otobüste, dolmuşta, serviste televizyon seyredebilirsiniz.

-Gezip gördüğünüz yerlerin videosunu anında herkesle paylaşabilirsiniz.

-Cep telefonlarınız çok daha az enerji tüketecek.

-Şehir hatları vapurundayken internete girip gazete okuyabilirsiniz.

-Yeni güvenlik önlemleri sayesinde mobil ticaret çok daha güvenli bir hale gelecek.

-Aile büyüklerine video ile bayram mesajı gönderebilirsiniz.

-Cep telefonunu çok daha aktifi olarak kullanabileceksiniz. Arkadaşlarınıza internet üzerinden kendi müziklerinizi yollayabileceksiniz.
Alıntı

Çeşitli güzel yenilikler katacağı bir gerçek ancak.. adsl ye rakip olacak mı beni ilgilendiren fazlasıyla burası.

Yurtdışında 3mbit/sn hızı 30avro gibi fiyatlara sağlayabiliyorlar. Bakalım bizde nasıl olacak. USB bellek benzeri bir modem ile mobil olarak ister masaüstünüze ister dizüstü bilgisayarınızda 3g ile interneti kullanabileceksiniz. Aynı adsl deki gibi tarifeler 3g içinde olacak.

Bu 28 mbit/sn hız rekolrlarına gelirsek. İşte vodafon şöyle hız rekoru kırdı, turkcell şöyle hız rekoru kırdı. Bunlara aldanmayın bunlar son kullanıcıya sağlanacak hız DEĞİL. Bunlar sadece altyapımız bizim iyi demek için yapılmakta. Bir bakıma pazarlama taktiği.

Bir de duyumlarıma göre bulunduğunuz baz istasyonunda 3g kullanıcı sayısı arttıkça ping ve hızınız gümlüyor. Siz baz istasyonlarının çevresinde bir çalışma gördünüzmü ben yakınlarda görmedim fakat belli başlı pop noktaları gibi bazı baz istasyonlarını fiber kablo ile ana internet omurgasına bağlayabilirler.

Şurada 25 günlük bir süre kaldı 30 Temmuzu takip eden günlerde sitemizden de 3G testine ulaşabileceksiniz.
Alıntı

peki zararlı tarafları varmı mesela eskiden internetler telefona bağlıydı bi bakardın milyonlarca tl telefon parası gelirdi 3 G. de böyle bi açık olurmu virüs filan yarın milyonlar vermeyelim cep telefon parası
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi