What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

41 MP Kameralı Nokia 808 Pureview

Öldü denilen Symbian rakiplerine meydan okuyarak geri dönüyor. İşte şimdiye kadar hazırlanmış en iyi Symbian Modeli.
Nokia, Mobile World Congress’te beklenmedik bir duyuruda bulundu. Firmanın Windows Phone anlaşması sonunda Symbian’ın bittiği düşünülürken Nokia, şimdiye kadar bu işletim sistemiyle yapılmış en iyi telefonunu tanıttı.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bir tanıtım filmiyle Nokia’nın müthiş bir çekim kalitesine sahip ürünü hakkında tüketicilerde beklenti oluşturulmuştu. Firma bu beklentiyi Nokia 808 Pureview adlı cihazla karşılayacak. Telefonda 41 MP’lik Carl Zeiss kamera bulunuyor
[Resim: di-4A1V.jpg]
Apple’ın iPhone 5 için düşündüğü önce çekim yapıp sonra fotoğrafı netleme teknolojisi Nokia 808 Pureview’de bulunuyor. Telefon ayrıca dosya paylaşımı NFC’le yaparak büyük fotoğrafların daha hızlı gönderilmesini sağlayacak. Nokia, bu yeni Symbian’da Dolby Digital Plus 5.1 ses sistemi kullanıyor.
[Resim: di-AV2F.jpg]
Kullanıcılar çektikleri videoları 5.1 hoparlörlere bağlayıp rahatça izleyebilecek. HDMI çıkışı bulunan telefon Symbian Belle'yi kullanıyor. Telefonda, tek çekirdekli 1.3 Ghz işlemci bulunuyor. 512 MB RAM ve 16 GB hafızası olan telefon yurtdışında 450 euro'ya satılacak.
İşte Nokia 808 Pureview

Harika olmuş ama eksikleri oldugunu düşünüyorumUndecided

1080p formatında devamlı odaklama kısa film çekilir bu telefonla..

41 mp çeksin o iyide mp den çok bitrate oranı önemli 41mp olup 1mb civarı çekim yapıyorsa bi işe yaramaz. Zaten tek çekirdekli 1.3Ghz ile çok fazlasıda beklenemez.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]

(27-02-2012, 17:33)elektro_fb demiş ki:  41 mp çeksin o iyide mp den çok bitrate oranı önemli 41mp olup 1mb civarı çekim yapıyorsa bi işe yaramaz. Zaten tek çekirdekli 1.3Ghz ile çok fazlasıda beklenemez.

Aynen usta hem tek çekirdekli hemde 1.3Ghz imkansız olmazWink

Nokia'mı Allah'a yakın bana ırakStop
Konu Kilitli