What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4k yayınlarda sıfır takılma dvbviewer LAV filter ayarları no Lag no shutter

Alıntı

teşekkür ederiz elinize sağlık..
Alıntı

teşekkürler.elinize sağlık
Alıntı

değişen bişey olmadı.
Alıntı

aynısını yaptım ama farketmedi cyperlink yapıyorum daha iyi ama arasıra takılıyor
[Resim: bandicam_2017-07-23_22-51-43-203.jpg.html]
Alıntı

(20-07-2017, 21:01)sonyz1 demiş ki:  değişen bişey olmadı.

(23-07-2017, 22:49)h.tuana demiş ki:  aynısını yaptım ama farketmedi cyperlink yapıyorum daha iyi ama arasıra takılıyor
[Resim: bandicam_2017-07-23_22-51-43-203.jpg.html]

Arkadaşlar bende rx 480 ekran kartı var DXVA ayarını seçince yük ekran kartına biniyor benim ekran kartım ise yeni nesil ve 4k dekoderi var içinde. BU yüzden takılma yapmıyor. Sizin ekran kartlarınız ne belki ekran kartı yetersiz kalıyordur. Veya içinde 4k dekoderi yoktur. İşlemci kullanımınız % 100 ise takılma yapar. İşlemci kullanımınızın kaç olduğunu ölçmek için http://www.gezginler.net/indir/core-temp.html
coretemp programını kurup bakın. (ekstraları kurmayın iptal edin)
Ekran kartınız darboğaz yapıyorsa onu da gpuz programı ile ölçebilirsiniz.
https://www.techpowerup.com/download/techpowerup-gpu-z/ sensors-gpu u load a bakın. Eğer sürekli % 100 ise darboğaz vardır.

Eğer ekran kartınız ve işlemciniz darboğaz yapmıyorsa kullandığınız dvbviewer,işletim sistemi kodek gibi problemler olabilir. 4k yayınlarda henüz tam anlamıyla oturmuş bir izleme program yok.
Tabi en son sürüm dvbdream veya dvbviewer kullanmıyorsanız. Ki 50 euro gibi fiyat çekiyorlar.
Alıntı

Bu arada 4k da dvbdreamin daha iyi olduğunu farkettim. DXVA2 (copy back) diğer DXVA2 native den daha iyi sonuç veriyor.
Alıntı

Arkadaşlar bende günlerdir takılma durumu ile uğraşmış olup sonunda sorunu kendimce çözdüm.Çözümü DVBSource.ini dosyasına bir parametre ekleyerek buldum.Ek olarak gerekli codec ayarı işlemci durumu ve DVBSource decode durumunu kayıt almış olup gerekli parametre eklenmiş dvbsource.ini dosyasını ve register dosyasını mesaja ekleyeceğim.

Donanım Özellikleri:

Amd Fx 8350 İşlemci
Asus Gtx 1060 6GB Ekran Kartı
8 GB DDR3 1600MHZ Ram OC ==> 2400MHZ
TBS6982 PCI-E DVB-S2 Dual Tuner TV card

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gerekli ayarlar için bir video aşağıda paylaştım.

Eklenti Dosyaları
.zip hevcfix.zip Boyut: 360.19 KB  İndirilme: 177
Alıntı