What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ABsat paketi

hordbird deki aBsat paketi sinyal kayboldu aratıyorum bulunmuyor yanını sonamı erdi bilgisi olan yardım etsin teşekkürler.

DVB-S2 geçtiler . . uyumlu bi tv kartı almak lazım artık

[Resim: eyHGK.png]

(14-04-2011, 15:00)wolfman1903 demiş ki:  DVB-S2 geçtiler . . uyumlu bi tv kartı almak lazım artık

[Resim: eyHGK.png]
teşekkürler ustam

Üstad, bende SS HD2 var ancak bu kanalların frekansı olan 12692/27500 taratsanız bile çıkmıyor. Bu nasıl iş anlamadım, frekans taratmak için seçtiğinizde statüs bardaki sinyallar sıfırlanıyor, tarattığınızda kanallar da çıkmıyor.
Bu nasıl çözülecek bilgisi olan yok mu bu alemde, üstadlar yardım lütfen

anten bağlantı ve kullandığınız tv player ayarlarını kontrol edip tekrar yazınız..

tarama yapmadan önce s2 kutucuğunu işaretleyin

S2 kutucuğunu işaretleseniz de çıkmıyor. Prog DVB de tek taşıyıcı tarama şeçeneğini seçip taratma yapmak istediğinizde S2 olarak gözüken 12692/27500 haricindeki bütün S2 frekansları gözüktüğü ve tarama yapılabildiği halde AB sat paketi olan bu 12692/27500 S2 frekansını seçtiğinizde statüs bardaki her iki gösterge sıfır gösteriyor ve S2 seçip tarama yapsanız bile kanallar bulunamıyor.

Bu konuda çözüm sunacak kimseler de yok galiba

[Resim: oKfIh.jpg]

biz normal taratırken QPSK olarak taratıyoruz
bu hdler 8PSK olarak tarıyor bu kanallarda yeni geçdi 8psk ye ,, belki transponders güncel deildir . bide o şekil tarar belki faydası olur olmazsa başka fikri olan arkadaş yardımcı olur inş sorununa

DVB-S2 kartımız olmadığı için olmayan deneyimlerimizi paylaşamıyoruz malesef.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Metin usta sende al artık şu kartı ,bak yurtdışı alışverişlere kısıtlamalar geldi bu son günler aldın aldın.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Konu Kilitli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi