What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Action Movie FX ile iOS Efekt Stüdyosu Olsun
#1

Bildiğiniz gibi Hollywood yapımı filmlerde aksiyon sahneleri önemli yer tutuyor. Özel görsel ve ses efektleriyle hazırlanan patlamalar ve kazalar, filmleri daha heyecanlı ve ilginç hale getiriyor. Hollywood’un önemli yapımcılarından Bad Robot Productions‘ın geçenlerde App Store’a çıkan uygulaması ile, artık sizde iPhone’nunuzla böyle efektli videolar hazırlayabilirsiniz.

[Resim: jONHN.png]

Uygulamanın kullanımı da oldukça kolay. Öncelikle uygulamak istediğimiz sahneyi yani efekti seçiyoruz. Ardından bizden uygulama içinden kamera kaydı yapmamız isteniyor. Bu noktada istediğimiz gibi çekim yapabiliyoruz. Fakat en az 5 saniyelik bir çekim yapmamız gerekiyor, sonradan eklenecek efekt en az 5 saniye sürdüğünden videonun uzunluğunun çok kısa olmaması önemli.Kamera ile kayıt yaparken dikkat etmemiz diğer bir nokta da, kayıt modunda ekranın ortasında çıkan hedef şeklini efektin uygulanmasını istediğimiz cisim üzerinde sabitlememiz.

Füze saldırısı, otomatik silahlarla tarama, hortum felaketi, gökten düşen helikopter, hortumun savurduğu araba gibi pek çok farklı efekt kullanılabiliyor. Firma henüz gösterime giren Mission Impossible 4 : Ghost Protocol filmindeki özel efektlerden esinlenmiş.

Uygulama iTunes üzerinde hali hazırda ücretsiz indirilebiliyor. iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch 4. nesil, iPad 2 uyumlu olan modeller. Ancak uygulama Freemium. Yani ücretsiz olmasına rağmen özel efekt paketlerini 0.99$'dan satın alabiliyorsunuz. Size sunulan sadece iki adet ücretsiz efekt oluyor.

Action Movie FX Download -> http://itunes.apple.com/us/app/id489321253
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi