What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Anadolu Kartalları | Bugüne kadar yapılmış en pahalı Türk filmi
#1

Pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin yaşam hikayesini anlatan filmin setinde basın mensuplarına açıklama yapan Yönetmen Ömer Vargı, Anadolu Kartalları filminin bugüne kadar ki, en yüksek bütçeli Türk filmi olduğunu, hava çekimleri için özel olarak Abd'den 700.000 dolara kiralanan, Iron Man ve Transformers filmlerinde kullanılan uçağı getirttiklerini söyledi. Vargı şöyle dedi:

[Resim: W1Xns.jpg]


"Anadolu Kartalları’nın seti yeni başladı sayılır. Çok kapsamlı bir film olduğu için 9, 10 hafta sürecek gibi gözüküyor. Çok enteresan bir yaşam izliyoruz. Dünyanın en zor işi pilotluk diye düşünmeye başladım. Setimiz iyi gidiyor. Hava filmlerinin meraklısı çoktur. Bütün dünyada izleyenleri olur. Uçak filmleri tabi ki çok az. Çekimi çok zor olduğu için çok az. Dünyada iki, üç tane var sadece. Biz de onlardan biri olacağız. Türkiye’nin en iyi ekibiyle çalışıyorum. Türkiye’de uçaktan uçağa çekim yapabilecek bir düzeneğimiz yok. Dünyada iki tane var. O uçaklardan birini getirdik. Pilotumuz da çok tecrübeli. bu yüzden görüntülerimizin çok iyi olacağına inanıyorum."

Filmin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan da "Ben bir öğretmen pilotu oynuyorum. Onun dışında filmin sonunda ayrı bir görevim var ama onu saklayalım. Başta yüzbaşıyım daha sonra binbaşı oluyorum. Şartlarla ilgili bir sıkıntımız yok. Üst komutanlarımız ve pilot arkadaşlarımız çok destek oluyorlar. Dünyada iki tane bu tarz çekilmiş film var. Güzel bir senaryo örneği. Filmin beğenileceğini düşünüyorum" dedi.
#2

İzlemedim ama gidenler begenmiyor.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi