What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Apple İstanbul'da mağaza açacak!

Apple Store'lar (Apple mağazası) 13 ülkenin ardından şimdi de Türkiye’ye giriş hazırlığı yapıyor.

Türkiye’de faaliyetleri için Bilkom’la çalışan Apple, geçtiğimz yıl Türkiye ofisini kurarak yeniden yapılanma sürecine girmişti.

[Resim: 71P2H.jpg]

Milliyet'in haberine göre İlk etapta Türkiye’de pazarlama ayağında daha etkili olma adına kurulan ofis yeni işe alımlarla birlikte büyümesini sürdürüyor. Öte yandan yurtdışından geçen hafta gelen kalabalık bir Apple ekibi İstanbul’da mağaza açılışı için ilk görüşmeleri yapmaya başladı.

Türkiye’ye gelerek finans ve ödeme sistemleri tarafında pazarın büyük oyuncularıyla toplantılarını tamamlayan Apple’ın “Apple Store” ile eş zamanlı olarak Türkiye’de online mağazasını da açacağı belirtiliyor. Bu süreçte Apple uzun süreden bu yana açmadığı online iTunes mağazasını da aktif hale getiriyor olacak.

Başta New York olmak üzere açtığı farklı tasarımlı mağazalarla bulunduğu şehre damgasını vuran Apple’ın İstanbul’da nasıl bir mağaza kuracağı merak konusu. Apple mağazaları büyük metrakereli ölçüleri, içerisindeki deneyim alanları, bilgisayar sistemleri konusundaki eğitim ve teknik servis alanları, çocuklar için hazırlanan özel bölümlerle tüm dünyada büyük ilgi görüyor.

Deneyim tarafında oldukça iddialı olan marka tüm ürünleri kullanıcının kullanmasına izin veriyor hatta iPhone modellerinin içine yerleştirdiği SIM kartlarla ücretsiz görüşme yapılmasını sağlıyor. Apple’ın bu konseptte dünyada 361 mağazası bulunuyor. Türkiye ayağında Bilkom’un açtığı Apple magazalarının da işe devam edeceği bildiriliyor.
Alıntı

Store açmasını bilemem ama içinde teknik servis olması iyiymiş. Ben şahsen kullanmıyorum etrafımdan duyduğum o kadar iphone, ipad, ipod satılmasına rağmen halen bir resmi teknik servisinin olmaması bence iyi değildi.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Böylece önemli bir ihtiyaç karşılanmış olur. Onca kullanan var.
Alıntı

çok pahalı olduğu kesin.. amerika fiyatlarına bakın anlarsınız.. ülkemizde geneli gösteriş amaçlı işini görmek için değil.
Alıntı

reklam ve yaygınlık için tr ve yeni gelişmekte olan ülkelerde mağaza açıyorlar fiyat çok önemli değil alıcısı var zatan bana veya benim gibi bütçeli yaşayan insanlara hitap etmiyor.
Alıntı