What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Arkadaşlar yardım

arkadaşlar ben suan ss2 kullanıyorum ama dvb-s2 kart almayı düşünüyorum wintv nova s2 i hiç bir yerde bulamadım istanbulda yada bursada nerde bulabilirm bana yardımcı olabilir misiniz
Alıntı

Neden Nova wintv almayı düşünüyorsunuz özel bir nedeni varmı?
SkyStarHD2 gibi bir kart tercih etmeme nedeniniz nedir?
Bursa'da herhangi bir bilgisayarcıya gidip siparişle getirtebilirsiniz bu tür kartlar bulunmayan kartlar değildir.
Alıntı

fiyat farkı fazla diye biliyorum bide bursada gazcılar ve sönmezdeki bütün dükkanlara girdim depo da yok diyorlar
kadıkoyde de çoğu yere girdim oralarda yok genelde dvb-s var s2 daha görmedim
Alıntı

webden kredi kartınla da düşünebilirsin ?
Alıntı

Skystar HD2 bu kartla TRT HD ve ATV HD nin sinyalleri alınabiliyormu, bne skystar 3 kullanıyorum DVB-S ve S1 oldugu için TRT ve ATV HD nin sinyallerini daha görmüyor.
Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum
Alıntı

DVB-S2 yayınlarını S kartlarla alamazsınız.Bunun için DVB-S2 kart edinmeniz gerekiyor.
SkyStar3 de DVB-S karttır.
Alıntı

irdetofun, sen Skystar HD2 kullanıyormusun, kullanıyorsan tavsiye ediyormusun, bu kartla TRT ve ATV HD izleyebilirmiyiz
Alıntı

Ben bir ara kullandım ama Pentium 4 anakartlarda yani eski konfigürasyonlarda pek randıman vermiyor bu nedenle DVB-S SkyStar2 ye geri döndüm.
HD kanalları izlersin ama önemli bir nokta gerçekten iyi bir donanım kaliten olmalı hocam.
Yoksa HD kart alıp masrafa girme derim.
Alıntı

İşlemcim: İntel Core 2 Quad CPU Q6600 2.40GHz
Ram : 3,00 GB
Ekran Kartım: ATI Radeon HD 3400 Series

Yeterli olur mu?
Alıntı

fazlasıyla olur cyberlink codec kullan ama..
Alıntı