What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

aslında burda bütün DVB programları yer almalı

aslında burda bütün DVB programları yer almalı benim bildigim en az 20 DVB programı var

ana başlıkta bütün dvb programlarını koymasını istiyorum adminden
Alıntı

20 tane dvb oynatıcının isimlerini yazın bizde ekleyelim.. ama varsa 20 tane dvb oynatıcının kaç tanesi sorunsuz kullanılabilir... biz burada en profesyonel ve hatasız olanları ekliyoruz..
Alıntı

verdiğiniz linkte 20 tane değil 10 tane bile yoktu... dediğim gibi çoğu amatörce ve desteği yok.. siz istediğinizi kullanın
Alıntı

kullanılan dvb programlarının çoğu eski ve desteği olmadığından dolayı kullanmıyoruz randımanlı değil bir kısmıda ücretli olduğu için tam randımanında kullanılmıyor en basit örneğini yazıyorum altdvb 2.2 ile skystar hd 2 kartında sinyal alıp kanalları seyrede bilmek için drayvırdan hariç transponderlere dahi müdahale ediyoruz gerekirse manual isimsiz olanları data olarak görüyor bunlarıda tek tek transponderleri manuel taratıp kanalları alıp seyredebiliyoruz her dvb s ve dvb s2 kartlarda bütün dvb oynatıcılar çalışmaz avermedya a700 de sadece progdvb pro olanı çalıştırılmıştır bazı dvb programları vpling,hadu,flaycam gibi programları sorunlu olarak çalışıyor ben de site vere bilirdim fakat vermeme gerek yok 2005 yılından beri kullandığım için biliyorum skystar 2,skystar 1cı,inca,avermedya,skystar hd 2 bu kartlar ile test edilmiş kullanılmıştır saygılarımla
Alıntı

(22-07-2011, 23:56)emre demiş ki:  verdiğiniz linkte 20 tane değil 10 tane bile yoktu... dediğim gibi çoğu amatörce ve desteği yok.. siz istediğinizi kullanın

Emre Arkadaş haklı bence bu proğramların hepsi amatörce ve gönül verilerek hazırlanmış ticari bir beklentisi olmadan amatörce proğram yapan biri olarak bir kot yazmanın ve onu istediğin sonucu verecek gibi çalıştırmanın günler bazen aylar geceler aldığını bilirim bu konuda gerçek sorumlular bence bu kartları üretip satanlar mesela en iyisi olarak bildiğimiz ss2 ve ss2 hd nin CD sinin içinden çıkan oynatıcı DVB Wiev çok mükemmel olsaydı ne işimiz vardı Alt DVB ProgDVB DVBdream vs gibi oynatıcılarla Emek veren gönül veren herkese sevgi ve saygılarımla
Alıntı

(23-07-2011, 14:55)serceymus demiş ki:  
(22-07-2011, 23:56)emre demiş ki:  verdiğiniz linkte 20 tane değil 10 tane bile yoktu... dediğim gibi çoğu amatörce ve desteği yok.. siz istediğinizi kullanın

Emre Arkadaş haklı bence bu proğramların hepsi amatörce ve gönül verilerek hazırlanmış ticari bir beklentisi olmadan amatörce proğram yapan biri olarak bir kot yazmanın ve onu istediğin sonucu verecek gibi çalıştırmanın günler bazen aylar geceler aldığını bilirim bu konuda gerçek sorumlular bence bu kartları üretip satanlar mesela en iyisi olarak bildiğimiz ss2 ve ss2 hd nin CD sinin içinden çıkan oynatıcı DVB Wiev çok mükemmel olsaydı ne işimiz vardı Alt DVB ProgDVB DVBdream vs gibi oynatıcılarla Emek veren gönül veren herkese sevgi ve saygılarımla

Doğru bir tespit

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi