What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Atv,Show TV,Fox Sorunu
Sad 

iyi günler Atv,Show TV,Fox ve bir iki kanal daha var bu kanallarda goruntu takılıyor sinyal kalitesi en düşüğü 65 buyuk ihtimal codec ten diye düşündüm kurmadığım codec kalmadı yapmadıgım ayar kalmadı ama hala donuyor..progdvb,dvb dream,dvb wiever denedim sorun düzelmedi sizce ne yapmam gerekiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Alıntı

lnb kablo girişler diseq varsa kontrol edeceksin.
Alıntı

diseqc motor var şu an ama yokkende bu problem vardı..diseqc i iptal ettigim zamanda aynı problem var
Alıntı

bir ihtimalde sever4pc programının çalışıyor olmasından kaynaklanıyor olabilir bu programın başlangıçta çalışmasını engellende fayda var.
Alıntı

oncelikle yardımlarınız icin tesekkur ederim..ama server4pc yi kapatıp denedim sonuc malesef yine aynı:S Sad
Alıntı

dvb'nin video-audio ayarlarından ayar yapmayı denedinmi?birde yeni kodek yükleme yaptığın zaman dvb programını kaldırıp yeniden yüklemelisin...
Alıntı

denedim kardeşş..SadSadSadSad
Alıntı

uydu anten kablomu değiştireceğim birde böyle denemek istiyorum RG6-75 OHMS kablo iyi midir_?
Alıntı

(25-12-2009, 12:53)mevlutsenol demiş ki:  uydu anten kablomu değiştireceğim birde böyle denemek istiyorum RG6-75 OHMS kablo iyi midir_?

eski kablon RG6-75 OHMS değildiyse hemen değiştir tabiki bu kablo şu an için en iyisi gibi,birde o zaman dene bakalım
Alıntı

olmuyor olmuyor olmuyor değiştirdim yine olmadı...kafayı yiyeceğim daha ne yapayım ben yaConfused
Alıntı